تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
کد خبر: ۱۸۷۳۲۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس انجمن های اسلامی بازار و اصناف تهران از تقبل هزینه ساخت و تعمیر بیش از ۴۰۰واحد مسکونی توسط خیرین بازاری تهران در روستاهای شهرستان حمیدیه خبر داد.
احمد کریمی با اشاره به این که انجمن بازار و اصناف از اوایل حادثه سیل همواره کمکهای خود را به صورت ارسال مواد مورد نیاز برای مردم ارسال کرده است اظهار داشت: درحال حاضر کمک ها روی ساخت و ساز متمرکز شده و درحال حاضر 40واحد در روستای همدان سلجه درحال احداث است.

وی افزود: در روستاهای اطراف شهرستان حمیدیه نیز اصناف مختلف در حد توان خود هزینه تعمیر و ساخت واحدهای مسکونی را برعهده گرفته اند.

رئیس انجمن های اسلامی بازار و اصناف تهران با بیان این که اصناف تهران هرینه ساخت 400الی 500 واحد را در شهرستان حمیدیه تقبل کرده است گفت: امیدوار هستیم که بازار تهران بتواند با کمک مسئولین استانی هرچه سریعتر این واحدها را در تکمیل و تحویل مردم دهد.

کریمی درباره روند ساخت منازل مسکونی در روستاهای حمیدیه تصریح کرد: پیشرفت پروژه ها در حمیدیه نسبتا خوب بوده اممسئولین باید طبق تعهد خود منازل را به طور کامل تکمیل کنند تا زندگی مردم منطقه دوباره رونق بگیرد.

وی با اشاره به این که مرحله اول ساخت و ساز ها تاخیر داشته است تاکید کرد: امیدواریم با خنک تر شدن هوا شاهد افزایش سرعت در تکمیل پروژها باشیم و تا 3ماه آینده بتوان 40واحد را در روستای "همدان سلجه" تکمیل و تحویل دهیم.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار