تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
کد خبر: ۱۸۷۳۷۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل راه‌آهن جنوب از جابه‌جایی 24 ساعته و رایگان زائران اربعین حسینی از خرمشهر به شلمچه و بالعکس به مدت 20 روز خبر داد.
 عبدالکریم درویش زاده مدیرکل راه‌آهن جنوب  اظهار کرد:راه‌آهن جمهوری اسلامی آمادگی کامل برای جابه‌جایی زائرین اربعین از اقصی نقاط کشور را دارد.

وی افزود: به‌منظور پیشگیری از وقوع ازدحام و بسته شدن جاده‌ها ،به مدت 20 روز و به‌صورت 24 ساعته و رایگان اقدام به‌جا به‌جایی زائران از خرمشهر به شلمچه و بالعکس خواهیم کرد.

درویش زاده تصریح کرد: قطاری که در مسیر خرمشهر به شلمچه و بالعکس به‌کارگیری می‌شود،  متناسب با نیاز هر نیم ساعت یک‌بار بین خرمشهر و شلمچه تردد کرده و زائران را جابه‌جا می‌کند.

مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: علاوه بر قطارهایی که در استان و خارج از استان تردد دارند، قطارهایی مطابق با نیاز و تقاضا در ایام اربعین اضافه خواهیم کرد که اقدام به‌جا به‌جایی مردم از دیگر استان‌ها به خرمشهر خواهند کرد.

وی گفت: نمازخانه‌ها و ایستگاه‌های مسیر به‌منظور خدمت‌رسانی به زائران تجهیز شده و در مرز شلمچه به‌منظور پذیرائی از زائرینی که با قطار تردد می‌کنند، اقدام به راه‌اندازی موکب خواهیم کرد.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار