تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
کد خبر: ۱۸۷۴۲۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
اردوهای هجرت یکی از طرح‌های موفق و پرطرفدار بسیج سازندگی است که با مشارکت دادن دانش‌آموزان علاقه‌مند آنها را برای ساخت آینده‌ای بهتر آماده می‌کند.
دنیای نوجوانی دورانی است که می‌توان آن را مقدمه ورود به بزرگسالی دانست و بی‌شک همه بر این نظر اذعان دارند که هر اندازه نوجوانان مهارت‌های بیشتری بیاموزند در بزرگسالی به‌ویژه زمانی که وارد عرصه‌های اجتماعی شدند موفق‌تر هستند.

همدلی کردن و درد محرومان را دانستن یکی از ملزوماتی است که در شرع اسلام برای حاکمان ذکر شده و طبیعی است فردی که در زمان نوجوانی رنج محرومان را از نزدیک دیده باشد، در بزرگسالی زمانی که به مسئولیتی برسد، این موضوع را فراموش نمی‌کند، در این راستا اردوهای جهادی که در سطوح مختلف برگزار می‌شود یکی از آنها اردوهای دانش‌آموزی است.

در ادامه  گوشه‌ای از خدمت خالصانه جهادی بیش از 300 دانشآموز شهرستان دزفول از بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده سپاه ‌پاسدارن دزفول، گروه جهادی شهیدعادل سعد بسیج دانش‌آموزی شهیدرجایی سپاه پاسداران دزفول را مشاهده می‌کنید و همچنین گروه جهادی توحید حوزه مسلم ابن عقیل(ع) در مدارس مناطق محروم شهرستان است که در عرصه‌های رنگ‌آمیزی  و نقاشی ساختمان، تعمیر میز و نیمکت، تعمیر و مرمت سرویس بهداشتی، دیوارنویسی و شاداب‌سازی حیاط مدرسه، توزیع نوشت‌افزار و بازی‌های فکری در بین کودکان و نوجوانان است.


مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار