تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
کد خبر: ۱۸۸۵۶۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نمایشگاه ملی و بین المللی با عنوان «نقاشی برای کودکان بیمار» با هدف ایجاد حس اعتماد به نفس در بیماران کودک سه شنبه شب در گالری اشراق حوزه هنری اهواز گشایش یافت.

بابک جاودانه اظهار داشت :چهار هزار و ۳۷۵ اثر از ۲۱ کشور به دبیرخانه نمایشگاه در تهران « USERN » و « اینترست گروپ هارت » ارسال شده که پس از داوری، ۴۳ اثر برگزیده شده به نمایشگاه راه پیدا کردند .

جاودانه ادامه داد : آثار ارائه شده از رده‌های سنی پنج تا۱۸ سال هستند که از کشورهای ایتالیا، اوکراین، ونزوئلا، هند ، چین، استرالیا ،آذربایجان، اندونزی، ایران و ... برای این نمایشگاه ارسال شده اند  که از این مجموعه آثار، پنج اثر از استان خوزستان است.

وی افزود : این نمایشگاه با هدف ایجاد حس اعتماد به نفس در بیماران ، استعدادیابی کودکان و نوجوانان بیمار و امید به زندگی به کودکان بیمار در بیش از ۴۰ شهر از کشورهای مختلف برپا شده است .

دبیر اجرایی نمایشگاه ملی و بین المللی نقاشی کودکان بیمار اظهار داشت : آثار ارائه شده در نمایشگاه قابل فروش می باشد و درآمد حاصل از آن به نفع کودکان بیمار هزینه خواهد شد .

جاودانه خاطر نشان کرد : این نمایشگاه همزمان با تهران در اهواز افتتاح شده و احتمال برپایی این نمایشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز ، بیمارستان ابوذر ، کتابخانه مرکزی اهواز و ایذه وجود دارد .

به گزارش ایرنا پنجمین نمایشگاه ملی و بین المللی «نقاشی برای کودکان بیمار» از سه شنبه ۱۶مهرماه به مدت ۲ روز برپا است.علاقهمندان برای بازدید از نمایشگاه ازساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ می توانند به گالری اشراق واقع در حد فاصل بین چهار راه نادری و چهار راه زند طبقه بالای سینما اکسین - گالری اشراق مراجعه کنند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار