تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
کد خبر: ۱۸۸۵۷۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مسئول کمیته مشارکت‌های مردمی و اسکان ستاد اربعین مستقر در مرز شلمچه گفت:روزانه ۷۰ هزار وعده غذایی شامل صبحانه، نهار، شام و میان وعده بین زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه توزیع می‌شود.

مکی یازع چهارشنبه اظهار داشت: گروههای بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی آبادان روزانه از آشپرخانه های موکب های اربعین در مرز شلمچه و نیز آشپزخانه های مستقر در خرمشهر و آبادان بازدید و غذای گرم زیر نظر آنها پخت می شود.

وی افزود:روز گذشته ( سه شنبه ) بیش از ۶۵ هزار زائر از مرز شلمچه عبور و راهی عراق شدند که در طول مسیر عبور از مرز شلمچه از خدمات موکب ها بهره مند شدند.

یازع به خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی توسط ۴۰۰ موکب مستقر در مسیر ۱۵ کیلومتری از میدان مقاومت تا نقطه صفر مرزی شلمچه اشاره کرد و گفت:سه موکب نیز در شلمچه عراق مستقر و به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه می کنند.

وی به حضور هشت موکب اتباع خارجی از افغان‌های مقیم شیراز، تهران، مشهد، یزد و تهران در مرز شلمچه اشاره کرد و افزود: گذرگاه شلمچه همچون سال گذشته میزبان زائران ایرانی و اتباع خارجی است.

شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر و چذابه در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز ۲ گذرگاه مرزی استان خوزستان برای تردد زائران اربعین حسینی می باشد.

۲۷ مهرماه ۱۳۹۸ مطابق با بیستم صفر روز اربعین حسینی است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار