تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
کد خبر: ۱۸۸۵۹۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده نیروی انتظامی خوزستان گفت: به منظور کنترل ترافیک در جاده‌های منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه و کنترل عبور و مرور در ورودی‌های استان تدابیر خوبی اندیشیده شده ضمن اینکه گشت‌های ترافیکی در نقاط حادثه‌خیز حضور دارند.
سردار حیدر عباس زاده در جریان بازدید از زیر ساخت های مرز شلمچه درجمع با خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی به عنوان مسئول کمیته انتظامی و امنیت ستاد اربعین همکاری بسیار خوبی را با سایر دستگاه‌ها در جهت تأمین امنیت مطلوب زائران اربعین دارد.

وی اظهار کرد: در حوزه انتظامی، اطلاعاتی و تردد برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شده ضمن اینکه برای تأمین امنیت و نظم در مواکب و پارکینگ‌ها نیز تدابیر لازم اتخاذ شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: نیروهای زیادی از استان‌های معین اعم از یگان ویژه ناجا، راهنمایی و رانندگی و پلیس‌راه در اختیار نیروی انتظامی خوزستان قرار داده شده تا با همکاری یکدیگر و همراهی سایر دستگاه‌ها بتوانیم به بهترین شکل ممکن نظم و امنیت را برقرار و در حوزه انتظامی، ترافیکی و کنترل جمعیت اقدامات مناسب و به موقعی را به انجام برسانیم.

سردار عباس زاده یادآور شد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده امید می‌رود تا رضایتمندی بسیار خوبی را از سوی زائران به لحاظ امنیت در مرزهای شلمچه و چذابه، شاهد باشیم.

وی گفت: به منظور کنترل ترافیک در جاده‌های منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه و کنترل عبور و مرور در ورودی‌های استان تدابیر خوبی اندیشیده شده ضمن اینکه گشت‌های ترافیکی در نقاط حادثه‌خیز حضور دارند.

سردار عباس زاده افزود: به منظور تقویت نیروهایمان از سوی استان‌های معین نیروهای پلیس و راهور را در اختیار ما گذاشته‌شده تا نظم و امنیت به شکل بهتری برقرار شود.

وی اظهار کرد: در بحث تردد کامیون‌های حمل بار در زمان مشخصی انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی خوزستان از زائران اباعبدالله الحسین خواست تا با گذرنامه به مرزها بیایند و قوانین کشور عراق را رعایت و به آن احترام بگذارند.


مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار