تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
کد خبر: ۱۸۸۸۵۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: ترافیک در جاده‌های منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه در روز شنبه سنگین اما روان گزارش شده است.

غلام عباس بهرامی‌نیا در پایانه مرزی شلمچه اظهار داشت: وضعیت حمل و نقل و ترافیک در مسیرهای دو مرز شلمچه و چذابه خوب است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
وی همچنین در خصوص برنامه ریزی صورت گرفته برای بازگشت زائران کربلا گفت: برنامه ریزی‌ لازم برای بازگشت زائران از یک روز پیش از اربعین تا پنج روز پس از آن صورت گرفته است و در مسیر بازگشت زائران به استانهای خود مشکلی وجود ندارد.

بهرامی نیا با بیان اینکه در روزهای گذشته شاهد بازگشت ۵۰ هزار زائر از سفر کربلا بودیم گفت: زائران کربلا در بازگشت از سفر در زمان کوتاه از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه راهی استانهای محل سکونت می شوند.

تردد ثبت شده در گذرگاه شلمچه از اول ماه صفر تاکنون ۷۴۰ هزار مورد بوده که از این تعداد ۴۸۰ هزار زائر از مرز شلمچه راهی عتبات عالیات شدند که ۳۴ هزار نفر آنها زائران خارجی بوده اند.

از روز جمعه تاکنون   ۱۵۴ هزار زائر از مرز شلمچه تردد کردند که افزایش بیش از چهار برابری را نسبت به اربعین پارسال نشان می دهد.

 حرکت زائران کربلا به سمت ۲ گذرگاه بین المللی چذابه و شلمچه در استان خوزستان همچنان ادامه دارد.


مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار