تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
کد خبر: ۱۸۸۸۷۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده پلیس راه آهن کشور از تلاش شبانه روزی این پلیس برای ارتقای امنیت شبکه ریلی در ایام منتهی به اربعین حسینی خبر داد.

 سرهنگ حشمت اله ملکی در این باره اظهار کرد: شرکت راه آهن با برنامه ریزی‌های به عمل آمده و به منظور خدمات رسانی به زائران و همچنین کمک به برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم اربعین حسینی (ع) یک رام قطار اتوبوسی در محور خرمشهر ـ شلمچه و بالعکس به صورت 24 ساعته و رایگان در اختیار زائرین قرار داده است.

وی افزود: به همین منظور پلیس راه آهن با اعزام نیروهای کمکی توان عملیاتی یگان‌های فعال در مسیر تردد زائران را ارتقاء داده و همکاران من با تلاش شبانه‌روزی درصدد برقراری امنیت ایستگاه ها و محورهای ریلی منتهی به جنوب و جنوب شرق کشور هستند.  

فرمانده قرارگاه تاکتیکی خطوط ریلی ماموریت اربعین حسینی با اشاره به اجرای طرح ویژه اربعین حسینی در راستای تشدید اقدامات کنترلی اشاره و تصریح کرد: پلیس راه آهن به منظور ارتقاء امنیت قطارها و خطوط ریلی، مقابله با فعالیت گروهک های معاند، سرکشی از طول خط ریلی و ایستگاه های فاقد پلیس، پیشگیری از سنگ پرانی به قطارها، تامین نظم و امنیت محورها و زائران اربعین حسینی، با برنامه ریزی صورت گرفته اقدام به راه اندازی و اعزام گشت "درزین" پیشرو به صورت شبانه روزی در محورهای پر تردد ریلی تا پایان مراسم مذکور کرده است.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ ملکی در پایان با تاکید بر اینکه تمام امکانات پلیس راه آهن در خدمت زائران قرار دارد، اظهار امیدواری کرد با انجام شایسته ماموریت، پلیس نیز بتواند سهمی در دفتر خادمان اباعبدالله‌الحسین داشته باشد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار