تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
کد خبر: ۱۸۹۰۵۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 دبیر ستاد اقامه نماز خوزستان با اشاره به حضور پرشمار زائران در پایانه های مرزی این استان گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی اربعین پاسخی دندان شکن به تمام نیرنگ ها و توطئه های دشمنان است.

سید موسی بلادیان  افزود: لحظه به لحظه بر تعداد زائران کربلای معلا افزوده می شود و تعداد زائران نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.

وی با اشاره به خدمات رسانی مطلوب دستگاه های اجرایی و موکب داران در پایانه های مرزی اظهار داشت: خدمات خوبی تاکنون به زائران ارائه شده البته همچنان به خدمات بیشتر نیاز است.

دبیر ستاد اقامه نماز خوزستان افزود: اعتبار و عظمت جمهوری اسلامی هر روز با تدابری مقام معظم رهبری و حضور گسترده مردم در صحنه از جمله پیاده روی اربعین بالاتر می رود.

وی با بیان اینکه رسانه های مغرض غربی اخبار اربعین حسینی را انعکاس نمی دهند، گفت: دشمنان در حالیکه حوادث بسیار کوچک را با آب و تاب انعکاس می دهند ولی سعی می کنند راهپیمایی عظیم اربعین را عامدانه کمرنگ نشان دهند.

بلادیان افزود: سه میلیون زائر با وجود مشکلات از جمله گرمای هوا و فشارهای اقتصادی به زیارت کربلا می روند تا عشق و علاقه خود را به مولایشان نشان دهند.

وی پیاده روی اربعین حسینی را زمینه ساز ظهورمنجی عالم بشریت دانست و اظهار داشت: نماز اول وقت، رعایت حقوق مردم و رفتار با محبت و خدمت به مردم برای تحقق این هدف ضروری است.

حرکت زائران اربعین حسینی از اول ماه صفر به سمت عتبات عالیات آغاز شده و تا دو سه روز مانده به اربعین حسینی به اوج خود می‌رسد.
بر اساس تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران و نیز تقویم عراق، ۲۷ مهر روز اربعین است.

پایانه مرزی چذابه در ۱۱۰ کیلومتری اهواز واقع شده و یکی از چهار گذرگاه مرزی ایران به سمت عراق است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار