تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
کد خبر: ۱۸۹۱۲۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
گروه موسیقی بختیاری نوای زاگرس تنها نماینده ایران در فستیوال موسیقی بومی کشورهای جهان که با حضور گروههای موسیقی بیش از ۳۰ کشور در شهر کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود شرکت می‌کند.

 این گروه موسیقی بومی ایران که با هنرمندی فرهاد بیژن پور به عنوان خواننده و فرشید توکلی و سعید شهریاری بعنوان نوازنده در ۴ آبان ۹۸ مطابق با ۲۶ اکتبر 2019 در منطقه دامنسرا شهرکوالالامپور میزبان علاقمندان موسیقی به ویژه ایرانیان مقیم مالزی خواهد بود.

اجرای قطعات موسیقی بختیاری همراه با مراسم آیینی چوب بازی و دستمال بازی از برنامه‌های این گروه هنری است.

 گروه موسیقی نوای زاگرس به تهیه کنندگی علی شانه سازان مدیرعامل شرکت ایده پردازان هور اروند و به کارگردانی داوود سلیمانی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری ارتباط رسانه سپهراکسین در این فستیوال شرکت می کند.
داوود سلیمانی مدیر این گروه هنری در اینخصوص گفت: علاقمندان جهت حضور در این فستیوال و کسب اطلاعات بیشتر  به کانال اطلاع رسانی sephroxin@ مراجعه نمایند.

وی همچنین افزود: حضور ایرانیان مقیم مالزی در این فستیوال رایگان است و از همه هموطنان ایرانی بویژه برادران و خواهران بختیاری و سایر اقوام ایرانی خواهشمندیم درصورت امکان با لباس محلی در این فستیوال حضور پیدا کنند تا بتوانیم فرهنگ اقوام ایرانی را بهتر به سایر ملل جهان معرفی کنیم.

حضور گروه موسیقی ایرانی-بختیاری در فستیوال موسیقی بومی کشورهای جهان
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار