تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
کد خبر: ۱۸۹۱۵۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس پلیس راهور استان خوزستان با اشاره به آغاز بازگشت زائران از کربلای حسینی گفت: درخواست تعطیلی روزهای چهارشنبه و یکشنبه را دادیم که به‌ احتمال‌ زیاد شورای تأمین استان با تعطیلی روز یکشنبه موافقت کند.
 منصور جمشیدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسیر جاده امام رضا که مسیر دوم خرمشهر به شلمچه است به تردد کامیون‌ها و اتوبوس‌ها اختصاص داده شد.

رئیس پلیس راهور استان خوزستان افزود: در خرمشهر نیز از میدان مقاومت به سمت پارکینگ سواری‌ها به خودروهای سواری اختصاص داده شد.

وی عنوان کرد: از ابتدای مواکب نرسیده به شلمچه تا مرز را محصور کردیم تا عابران و زائران عزیز بتوانند با سهولت بیشتری تردد کند.

جمشیدی با اشاره به ترافیک مسیر ورودی و خروجی شلمچه بیان کرد: ترافیک را در این مسیر به‌صورت رینگی کنترل می‌کنیم و هیچ گره ترافیکی در مسیر نداریم.

رئیس پلیس راهور استان خوزستان بابیان اینکه تردد در مسیرهای منتهی به مرز روان است، گفت: درخواست تعطیلی روزهای چهارشنبه و یکشنبه را دادیم که به‌احتمال‌زیاد شورای تأمین استان با تعطیلی روز یکشنبه موافقت کند.

وی افزود: دلیل درخواست ما برای تعطیلی این است که دستگاه‌های مختلف اتوبوس‌ها و امکانات خود را به مرزها گسیل دهند تا کار جابه‌جایی جمعیت با سرعت بیشتری انجام شود.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار