تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
کد خبر: ۱۸۹۳۳۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مسوول موکب شهدای شهرستان گتوند گفت: روزانه بیش از ۲ هزار پرس غذای گرم در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام در موکب این شهرستان بین زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه توزیع می شود.

یعقوب علیدادی با اشاره به فعالیت موکب شهدای شهرستان گتوند در مرز چذابه افزود: این موکب به صورت مردمی و با کمک خیرین شهرهای گتوند، صالح شهر، ترکالکی، جنت مکان، سماله و روستاهای این شهرستان اداره می شود.
وی گفت: موکب شهدای شهرستان گتوند از ۶ سال پیش فعالیت خود را در مرز چذابه آغاز کرده است و علاوه بر طبخ و توزیع غذای گرم، بیش از سه هزار میان وعده غذایی شامل خرما، آب معدنی، میوه، کیک و چای بین زائران توزیع می کند.
مسوول موکب شهدای شهرستان گتوند اسکان روزانه۲۰۰ زائر خانم و آقا به صورت شبانه روزی و برگزاری نماز جماعت، سخنرانی و قرائت دعای زیارت عاشورا را از دیگر خدمات به زائران اربعین حسینی عنوان کرد.
وی به احداث ساختمان موکب شهدای شهرستان گتوند با زیربنای ۶۰۰ متر مربع اشاره کرد و گفت: این موکب به همت مردم شهرها و روستاهای شهرستان گتوند با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی  شامل ۲ سالن ویژه آقایان و بانوان، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و اتاق جلسات  در حال ساخت بوده که برای تکمیل آن نیازمند کمک های مردمی است. 
به گزارش ایرنا، چذابه و شلمچه ۲ کانون اصلی تردد زائران اربعین حسینی در استان خوزستان هستند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار