تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
کد خبر: ۱۸۹۵۰۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مربی تیم فوتبال شاهین شهردادی بوشهر گفت: بازیکنانمان پس از پیروزی برابر سایپا در جام حذفی به خودباوری لازم رسیده‌اند و امیدواریم در بازی فردا مقابل تیم نفت مسجدسلیمان یک نتیجه خوب کسب کنیم.

 مهرداد کریمیان روز یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان بیان کرد: به خوبی می دانیم که برابر نفت مسجدسلیمان بازی بسیار سختی داریم، لذا نباید بی برنامه عمل کنیم و باید حملات حریف را خنثی کنیم.

وی گفت: تیم نفت مسجدسلیمان شخصیت لازم را در لیگ برتر پیدا کرده و کادر فنی خوبی دارد. آنها از بازیکنان جنگنده و دونده ای بهره می برند و در ۶ هفته نخست بازی‌های خوبی انجام دادند.

مربی تیم شاهین بوشهر ادامه داد: بازیکنان ما نشان دادند که از توانایی بالایی بهره مند هستند و هر لحظه می‌توانند شرایط را برگردانند، امیدوارم شاهد بازی خوبی از سوی ۲ تیم باشیم.

وی با بیان اینکه در بازی فردا به دنبال کسب سه امتیاز هستیم افزود: ما نیز همچون سایر تیم ها دست از تلاش بر نمی داریم و دوست داریم بیشترین امتیاز را بگیریم. ما به مسجدسلیمان آمده ایم تا با دست پر به بوشهر برگردیم و این برد را به مردم بوشهر تقدیم کنیم.

کریمیان در مورد غایبان تیمش در این مسابقه گفت: یکی، ۲ بازیکن ما سرماخورده هستند اما به بازی فردا می‌رسند. بازیکن محروم هم نداریم.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و شاهین بوشهر فردا دوشنبه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برگزار می شود.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار