تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
کد خبر: ۱۸۹۵۲۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
تفاهم‌نامه‌ای به ارزش ریالی ۲۸۰ میلیارد تومان میان استانداری خوزستان و شهرداری اهواز منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه ۲۸۰ میلیاردی میان استانداری خوزستان و شهرداری اهواز

  نشست انعقاد تفاهم‌نامه توسعه و تسریع پروژه‌های شهری میان استانداری خوزستان و شهرداری اهواز  با حضور استاندار خوزستان، شهردار و اعضای شورای شهر اهواز و مدیران شهرداری اهواز برگزار شد.

پس از پایان این نشست غلامرضا شریعتی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تفاهم‌نامه بسیار خوبی در جلسه امشب میان استانداری خوزستان و شهرداری اهواز بسته شد که ارزش حدودی آن ۲۸۰ میلیارد تومان است و تامین نیمی از این مبلغ بر عهده استانداری و نیمی از آن بر عهده شهرداری است.

وی افزود: این دومین تفاهم‌نامه میان استانداری و شهرداری است و اولین آن مربوط به جاده ساحلی واصل به ملاثانی است که کار آن در حال انجام است و امیدواریم طرف یکی دو سال آینده به سرانجام برسد.

استاندار خوزستان گفت: البته کارهای مقطعی و پروژه‌هایی در طول سال با شهرداری اهواز انجام داده‌ایم و تفاهم نامه جدید نیز گامی مثبت در بهبود وضعیت شهری اهواز خواهد بود.

وی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به فاضلاب شهری اهواز نیز عنوان کرد: لازم است دوستان جلسه‌ای ترتیب دهند تا به‌زودی درباره بحث فاضلاب شهری اهواز تصمیم گیری کنیم و اقدامات لازم از سوی آبفا و شهرداری انجام شود.

به دنبال اجرای هر چه سریعتر پروژه‌ها هستیم

موسی شاعری نیز در پایان این جلسه اظهار کرد: پروژه‌هایی که در قالب تفاهم نامه امشب اجرایی خواهند شد، شامل پروژه‌های زیباسازی، عمرانی و فضای سبز خواهند بود که به پیشرفت شهر اهواز کمک شایانی می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر هماهنگی بسیار خوبی میان مدیریت عالی استان، مدیریت شهری اهواز و شورای شهر وجود دارد که امیدواریم باعث شود در اجرای هر چه سریعتر پروژه‌ها شاهد پیشرفت برنامه‌ها باشیم.

گفتنی است در این نشست اعضای شورای شهر اهواز نیز در حضور استاندار خوزستان به بیان نکات خود در خصوص شهر اهواز پرداختند.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار