تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
کد خبر: ۱۸۹۵۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با شکست شاهین شهرداری بوشهر در هفته هفتم لیگ برتر به روند رو به رشد خود ادامه داد.

  جدال تیم های نفت مسجدسلیمان و شاهین بوشهر با برتری یک بر صفر نفتی ها به پایان رسید ولی این بازی با حاشیه هایی از جمله روانه شدن بازیکن نفت مسجدسلیمان به بیمارستان و تعویض زود هنگان سوشا مکانی دروازه بان نفتی ها، همراه بود.

تیم های نفت مسجدسلیمان و شاهین بوشهر در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور روز دوشنبه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف یکدیگر رفتند.

* تیم شاهین که با خروج عبداله ویسی دچار تغییر در کادر فنی شده بود در عمل باز هم نتوانست به پیروزی برسد و این تغییر برای آنها کارساز نبود. 

* ۲ تیم نفت مسجد سلیمان و شاهین بوشهر در شرایطی به میدان رفتند که شاگردان تارتار با هشت امتیاز در رتبه هشتم و تیم شاهین بوشهر با یک امتیاز در رتبه انتهایی جدول رده بندی قرار گرفته بودند.

* در دقایق پایانی نیمه نخست این دیدار سلمان بهرانی بازیکن تیم شاهین بوشهر بر اثر برخورد با صادق صادقی بازیکن تیم مسجد سلیمان از ناحیه صورت دچار مصدومیت شد و به دلیل شدت آسیب دیدگی، بازیکن تیم شاهین با آمبولانس راهی بیمارستان شد.

* سوشا مکانی گلر سرشناس نفتی ها به دلیل مصدومیت قادر به بازی نبود و از کادر فنی درخواست کرد تا او را تعویض کنند.

* در دقیقه ۲۴ بازی، حبیب فرعباسی گلر جوان مسجدسلیمانی به جای مکانی وارد زمین شد.

* بیش از ۶ هزار هوادار مسجدسلیمانی از نزدیک نظاره گر بازی بودند و تیم خود را حمایت می کردند.

* تعدادی از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان در حالی که پرچم زرد رنگ به دست داشتند از پشت بام و پنجره خانه خود در اطراف ورزشگاه نظاره گر بازی بودند.

* در نیمه دوم این دیدار بارش باران برای لحظاتی موجب زیبایی بیشتر بازی شد و تماشاگران همچنان تیم خود را تشویق می کردند.

* در دقیقه ۷۵ بازی تماشاگران، به صورت هماهنگ نور تلفن همراه خود را روشن کرده و یکصدا مهدی تارتار سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان را تشویق کردند.

* در راستای حضور داوران جدید در لیگ برتر فوتبال ایران، امروز حسین زمانی داور جوان فوتبال ایران برای نخستین بار در لیگ برتر به میدان رفت که عملکرد خوبی داشت.

* پس از پایان بازی بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان به سمت هواداران رفته و خوشحالی خود را با آنها تقسیم کردند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار