تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
کد خبر: ۱۹۰۴۶۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دادستان بهبهان گفت: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ۹ ویلای غیرمجاز که به صورت تغییر کاربری در اراصی ملی یا زمین‌های کشاورزی ساخته شده بود، دستور قلع و قمع و تخریب صادر شده است.
  روح‌الله زندی اظهار داشت: از ابتدای سال 98 تاکنون 9 ویلای غیرمجاز که به صورت تغییر کاربری در اراضی  ملی یا زمین‌های کشاورزی بوده، دستور قلع و قمع و تخریب صادر شده است.

وی با اشاره به شکایت و پیگیری ادارات مربوطه افزود: یکی از بزرگترین ویلاهای شهرستان بهبهان به جرم تغییر غیرمجاز کاربری اراضی زراعی و باغی تخریب شد و این موضوع دنباله‌دار است.

دادستان بهبهان بیان کرد: دوره اعمال نفوذ به سر آمده و با احدی تعارف نداریم مضاف بر این که هر کدام از مسئولان شهرستان در این مسیر سهمی داشته باشند نخست با آن‌ها و سپس با دیگران برخورد می‌شود.

وی گفت: 12 پرونده نیز در دست اقدام است که پس از سیر مراحل قانونی لازم‌الاجرا و در جریان تخریب قرار می‌گیرد.

 شهرستان بهبهان با توجه به موقعیت آبی مناسب و زمین‌های مرغوب چشم طمع برخی افراد با نفوذ را به سوی خود جلب کرده است و با تغییر کاربری غیرمجاز دست به ویلاسازی می‌زنند.

تغییر کاربری اراضی کشاورزی و دست‌درازی به اراضی ملی داغ‌ترین موضوع شهرستان بهبهان است که دادستان جوان شهرستان با قاطعیت و جدیت تاکنون در مقابل اعمال نفوذ این افراد ایستاده و دستور تخریب را صادر کرده است.

9015 متر مربع که تحت تصرف دو فرد ذی‌نفوذ از سال 95 قرار گرفته و در اذهان به بزرگترین و لاکچری‌ترین از آن یاد می‌شد بالاخره رفع حصر شد.

خوزستان| آخرین فرصت دادستان بهبهان به زمین‌خواران؛ بزرگترین ویلای غیرمجاز تخریب شد

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار