تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
کد خبر: ۱۹۰۴۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور با یک برد، یک تساوی و ۲ شکست برای نمایندگان خوزستان پیگیری شد.

هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور پنجشنبه شب برگزار شد که تیم های نفت اهواز، فولاد خوزستان، ملی حفاری و عمران نیرو اندیمشک برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

در این هفته از رقابت‌ها تیم‌های ملی حفاری و فولاد در اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود فولاد به پایان رسید. 

تیم نفت نیز در اهواز به مصاف امید گناوه رفت که با نتیجه تساوی یک یک متوقف شد. همچنین تیم عمران نیرو اندیمشک بیرون از خانه با نتیجه چهار بر صفر از پارس برازجان شکست خورد. 

هم اکنون تیم فولاد خوزستان در مکان نخست گروه چهارم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور جای گرفته است. 

لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور با حضور ۳۳ تیم در پنج گروه برگزار می‌شود که چهار تیم خوزستانی فولاد خوزستان، عمران اندیمشک، نفت اهواز و ملی حفاری در این رقابت‌ها حضور دارند.

تیم فولاد خوزستان که سابقه قهرمانی در این رقابت‌ها را دارد فصل گذشته نتوانست روی سکو قرار گیرد که این موضوع انگیزه بازیکنان فولاد را برای کسب قهرمانی بیشتر می‌کند.

تیم فوتبال نفت اهواز دیگر نماینده خوزستان فصل گذشته درگروه خود عنوان ششم این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد و نتوانست به مراحل بالاتر صعود کند.

این مسابقات در دور اول به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و از هر گروه ۲ تیم و در جمع ۱۰ تیم به مرحله دوم صعود می‌کنند. 

مرحله دوم به صورت مجتمع در۲ گروه پنج تیمی برگزار و از هر گروه ۲ تیم به مرحله پایانی صعود می‌کنند تا در این دوره تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان مشخص شود؛ تیم‌های انتهای جدول از هرگروه به مسابقات مناطق فصل آتی سقوط می‌کنند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار