تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
کد خبر: ۱۹۰۶۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس هیئت کبدی خوزستان به تشریح دستاوردهای استان از میزبانی از تیم ملی کبدی جوانان عراق پرداخت.
 کمال سعدی آل کثیر رئیس هیئت کبدی خوزستان امروز درباره حضور تیم ملی کبدی جوانان عراق در خوزستان اظهار کرد: تیم ملی کبدی جوانان عراق در طی اردوی ۱۰ روزه در خوزستان با ۵ تیم جوانان کبدی استان بازی‌های تدارکاتی داشت که این امر برای سنجیدن آمادگی تیم‌های جوانان خوزستان عالی بود و اینکه با یک تیم ملی مسابقه دادند و توانستیم تا حدودی عیار تیم‌های‌مان را بسنجیم.

وی افزود: برای اولین بار است که تیم ملی کبدی جوانان عراق را این طور آماده می‌بینم و آن‌ها عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند. 

وی درباره آخرین دستاوردها و اقدامات هیئت کبدی خوزستان گفت: برای اولین بار دو داور از استان خوزستان به مسابقات جهانی کبدی اعزام می‌شوند که این موضوع یک گام بزرگ برای استان در سطح داوری جهان است و توانمندی جوانان این استان  را نشان می‌دهد.

رئیس هیئت کبدی خوزستان گفت: تمرکز ویژه‌ای روی رده‌های پایه داریم و در حال بالا بردن سطح فنی آنها هستیم. البته با برگزاری دوره‌های تئوری، عملی و همایش‌ها در حال بالا بردت سطح مربیان خود از لحاظ علمی نیز هستیم.

وی در انتها عنوان کرد: احتیاج ورزش کبدی داشتن یک خانه کبدی استاندار برای تمرین و انجام مسابقات و گرفتن میزبانی‌ها است . امیدواریم که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان  این درخواست ما را بشنود و به زودی شاهد کلنگ زنی یک سالن مجهز و استاندار برای رشته ورزشی کبدی باشیم.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار