تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
کد خبر: ۱۹۰۶۵۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
یک واحد مسکونی محل توزیع مواد مخدر در اهواز تخریب شد

 فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز گفت: یک باب واحد مسکونی متخلف متعلق به عامل توزیع مواد مخدر با دستور قضایی در اهواز تخریب شد.

سرهنگ محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام نارضایتی ساکنان محله انوشه اهواز از یک واحد مسکونی در این منطقه که با انجام اعمال مجرمانه بویژه توزیع و استعمال مواد مخدر و تبدیل واحد مسکونی به پاتوق معتادان ومحل مصرف مواد مخدر و همچنین تردد افراد معلوم الحال وسلب آرامش و آسایش اهالی آن منطقه شده بودند، برخورد قاطع با متخلفان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: به رغم دستگیری چندین باره و تذکرات داده شده به مالک متخلف واحد مسکونی جهت اصلاح رفتار و رعایت حقوق شهروندی ساکنان منطقه، متاسفانه اقدامات انجام گرفته موثر واقع نشده تا در نهایت مقام قضایی حکم تخریب آن منزل مسکونی را صادر و ساختمان مورد نظر بااقدام قاطع ماموران کلانتری۳۰ اهواز و همکاری عوامل شهرداری و با حضور معاون دادستان دادگاه انقلاب اهواز تخریب و متهم نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی اهواز ضمن اشاره به تعامل سازنده واثربخش دستگاه قضایی و نیروی انتظامی، گفت: پلیس اهواز در برخورد با متخلفان و مجرمان جسورانه عمل کرده و اجازه خودنمایی به آنان نخواهد داد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار