تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
کد خبر: ۱۹۰۶۸۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: تمام افرادی که در جلسات حضور پیدا می‌کنند در بخش‌های مربوط به خودشان تصمیم‌گیرنده هستند اما سازمان آب‌وبرق در هر جلسه و بازدید یک صاحب‌نظر را می‌فرستد.
  امید حاجتی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ضمن انتقاد از نوع حضور اعضای سازمان آب‌وبرق در جلسات و درخواست انعکاس این موضوع توسط اصحاب رسانه  اظهار کرد: تمام افرادی که در جلسات حضور پیدا میکنند در بخش‌های مربوط به خودشان تصمیم‌گیرنده هستند اما سازمان آب‌وبرق در هر جلسه و بازدید یک صاحب‌نظر را می‌فرستد.

وی افزود: وقتی شخصی که تصمیم‌گیرنده سازمان نیست به جلسه بیاید قطعا پروژه اقتصاد مقاومتی پیش نخواهد رفت و ما با سازمان آب‌وبرق با مشکل مواجه هستیم چرا که کار به درستی پیش نمی‌رود و تنها امری که شاهد پیگیری آن توسط سازمان هستم دریافت بودجه برای اجرای پروژه‌ها است و این در حالی است که اگر این بودجه را به هر دستگاه دیگری هم بدهیم پروژه را اجرایی خواهد کرد.

حاجتی عنوان کرد: به غیر از پروژه‌های استان، 30 پروژه اقتصاد مقاومتی است که قرار است خوزستان را در مقام مقایسه نسبت به سایر استان‌ها قرار دهد، یکی از این پروژه‌ها، احداث آب‌شیرین‌کن در محل سد گتوند است که هیچ اتفاقی برای آن نمی‌افتد و برای من جای سوال دارد.

وی افزود: حالا اگر برای مثال اعلام می‌کردیم که برای اجرای این پروژه 5میلیارد تومان به سازمان آب‌وبرق خواهیم داد تا آبرسانی را انجام دهد همین فردا برای انجام موافقت‌نامه‌ها حضور پیدا می‌کردند و اولین درخواستشان نیز تامین هزینه جانبی کارکنان طرح بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: مشکل من با سازمان آب‌وبرق خوزستان به عنوان دبیر شورای برنامه‌ریزی و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی استان که باید فرمایشات مقام معظم رهبری را در این حوزه پیش ببرد این است که اقتصاد مقاومتی پیش نمی‌رود.

وی افزود: با تقسیمات لایه لایه و پاس دادن بین معاونت‌های مختلف کار پیش نمی‌رود و خواهش من این است که یک نفر با قدرت اختیار در جلسات و بازدیدها از طرف سازمان آب‌وبرق حضور پیدا کند.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار