تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
کد خبر: ۱۹۰۹۹۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف یک فروند شناور باری و کشف محموله نوشیدنی‌های قاچاق در آب‌های شمالی خلیج فارس خبر داد.

سردار "لطفعلی پاکباز" اظهار کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی آبادان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین کنترل شناور‌های عبوری در دهانه بهمنشیر، یک فروند شناور باری حامل کالای قاچاق که به سمت بندر "چوئبده" آبادان در حرکت بود را شناسایی و متوقف کردند.
وی افزود: دریابانان در بازرسی از شناور، ۸ هزار و ۴۰۰ لیتر روغن زیتون، ۷ هزار و ۲۰۰ قوطی نوشیدنی ماالشعیر که بدون مجوز، قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان در ادامه با اشاره به دستگیری ۶ متهم و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالا‌های کشف شده را ۵ میلیارد ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده اولیه به همراه متهمان به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار پاکباز در پایان خاطرنشان کرد: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند دریابانان خوزستان با اشراف اطلاعاتی کوچکترین تحرکات را در نوار مرزی زیر نظرگرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.


مرجع / میزان
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار