تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳
کد خبر: ۱۹۱۰۱۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 86 قرارداد واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی خوزستان منعقد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ اخلاق محمدیان اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون 86 فقره قرارداد با متقاضیان و سرمایه‌گذاران منعقد شده که در قالب این قراردادها 24 هکتار از اراضی شهرک‌های صنعتی به متقاضیان واگذار شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال 128 پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار و 260 میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی استان در حال انجام است اظهار داشت: در چند سال گذشته در زمینه جذب سرمایه گذار و واگذاری زمین رشد خوبی در استان داشته ایم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستانگفت: 3 هزار و 162 فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین در شهرکها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است که از این تعداد یک هزار و 595 قرارداد به بهره برداری رسیده و یک هزار و 66 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 25 هزار میلیارد ریال هم اکنون با اشتغال بیش از 15 هزار نفر مشغول به فعالیت می باشند.

محمدیان بیان داشت: با اجرای پروژه های متعدد عمرانی در شهرکها و نواحی صنعتی استان تمام تلاش خود را خواهیم کرد زیرساخت شهرکهای صنعتی را به نحو مطلوب برای جذب سرمایه گذار و ارائه خدمات بهتر به واحدهای صنعتی آماده کنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار