تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
کد خبر: ۱۹۱۱۴۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 


 
رئيس پليس مركز كنترل ترافيك راه‌های كشور گفت: تردد از محور ايلام - مهران ممنوع بوده و زائران می‌توانند برای عزيمت به سمت كربلا از دو محور جايگزين استفاده كنند.

سرهنگ نادر رحمانی رئيس پليس مركز كنترل ترافيك راههای كشور  اظهار داشت: مرز مهران بسته است و بر همين اساس تردد هرگونه وسيله نقليه از محور ايلام - مهران ممنوع است و زائران كربلای معلی می‌توانند برای عزيمت از محورهای شلمچه و چزابه استفاده كنند.
 
 وی افزود : در همين راستا بر اساس آخرين گزارش دريافتی ترافيك در محور مهران - ايلام و چزابه و شلمچه پرحجم  و در محدوده دره شهر - ملک‌شاهی ترافيك نيمه سنگين گزارش شده است.
 
رئيس پليس مركز كنترل ترافيك راههای كشور گفت: بار برگشت آغاز شده و در مسير بازگشت هم ترافيك  پرحجمی داريم و از زائران درخواست می‌كنيم بازگشت را به روزهای پايانی موكول نكنند و در زمان بازگشت در صورت استفاده از وسيله نقليه شخصی باید با سرعت مطمئنه رانندگی كنند و در هنگام خستگی و خواب آلودگی از رانندگی پرهيز كنند.
 
 سرهنگ رحمانی در پايان گفت: تا اين لحظه تردد در راه‌های مرزی در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته افزايش يافته و از نظر وقوع تصادف هم وضعيت مطلوب‌تری را داریم.
مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار