تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
کد خبر: ۱۹۱۱۹۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان عنوان کرد: تمام زالو‌صفت‌ها، منافقان و سلطنت‌طلب‌ها ‌متمرکز شده‌اند تا انقلاب اسلامی را به چالش بکشند و هرکسی وظیفه روشنگری را برعهده دارد.
  حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد امروز در نشست تبیین «نقش اقشار مختلف در همراهی با مطالبه بر حق و قانونی مردم در مسائل جاری» اظهار داشت: آمریکا سال‌ها پنج جنگ جدی و تمام عیار به جزء جنگ نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران کلید زده است.

وی با اشاره به غارت ایران در دوره‌های مختلف و عدم اشغال حتی یک وجب در هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: تفاوت این مسأله در وجود ولایت فقیه است که اقتدار بخشی از آثار و برکات اعتقاد به ولایت فقیه است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان این‌که حاکم اسلامی تحت عنوان ولی فقیه علمدار است، عنوان کرد: مسائل مختلف در طول چهل سال تجربه شده و اغتشاشات اخیر نیز مسئله‌ای نیست و دشمن موفق نخواهد شد.

وی با اشاره به این‌که اولین جنگ آمریکا علیه جمهوری اسلامی، اقتصادی است، ادامه داد: به گفته آمریکایی‌ها این نوع جنگ در طول تاریخ علیه کشوری بی‌سابقه بوده است. تنها درصدی از این جنگ برای ساقط کردن کشور قدرتمند اروپایی نیاز بود.

‌موسوی‌فرد با اشاره به جنگ روانی به عنوان دومین جنگ آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: رسانه‌های پر قدرت و فراگیر اصلی‌ترین ابزار این جنگ نابرابر هستند و امروزه دولت‌های استکباری و نظام سلطه از این طریق اراده خود را بر اراده‌ها مقدم می‌کنند.

امام جمعه اهواز ادامه داد: امروزه این رسانه‌ها افکار عمومی عالم را هدایت می‌کنند و دیکتاتورترین اشخاص عالم و خونین‌ترین جنایت‌ها را توجیه می‌کنند.

وی در تبیین اهداف جنگ روانی، گفت: نا امید کردن امت اسلامی با جعل واقعیت‌ها و حذف دستاوردهای نظام مقدس اسلامی نخستین هدف در این جنگ است اما رهبرمعظم انقلاب در نقطه مقابل به مردم امید پمپاژ می‌‌کند.

موسوی‌فرد افزود: ارائه راهکارهای کاذب و خطرناک، تخریب چهره‌های دلسوز کشور با انواع تهمت‌ها و برچسب‌ها، تحریف گذشته با هدف پشیمان‌سازی از اصل انقلاب، اختلاف‌افکنی میان گروه‌های مختلف مردم با نظام و زمینه‌سازی برای ایجاد آشوب به ترتیب دومین تا ششمین هدف در جنگ روانی است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به جنگ فرهنگی به عنوان سومین جنگ آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: این جنگ نسبت به انواع دیگر از هیاهوی کمتری در جامعه برخوردار است اما محور و کانون تمام درگیری‌ها به این مسأله‌ مرتبط است.

وی با اشاره به این‌که رسالت عمده در جنگ فرهنگی برعهده طلاب و روحانیت است، عنوان کرد: پیروزی در جنگ اعتقادی و فرهنگی، پایان‌بخش سایر جنگ‌ها است.

موسوی‌فرد به جنگ اطلاعاتی و امنیتی به عنوان چهارمین جنگ آمریکا علیه ایران اشاره و اظهار داشت: جنگ نیابتی پنجمین جنگ آمریکاست که امروزه سوریه ویترین اصلی این نوع جنگ است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان عنوان کرد: جنگ‌ها به سه بخش سخت، نرم و نیمه سخت تقسیم‌بندی می‌شوند که به ترتیب شامل جنگ نظامی، جنگ رسانه‌ای و فرهنگی، اطلاعاتی و نیابتی است.

موسوی‌فرد با اشاره به این‌که مطالبه اول طلاب و روحانیون در مسائل جاری کشور از نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، عنوان کرد: بنا براین بوده که حامل‌های انرژی در چند سال گذشته با شیب ملایم افزایش قیمت داشته باشد و مجلس باید نظارت داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به این‌که برخی از مردم به گرانی‌ها دامن می زنند، بیان کرد: به عنوان مثال شیر در برخی کشورها مقدار کمی افزایش قیمت داشت، روز بعد که سهمیه‌ها درب منزل مردم گذاشته شده بود یک نفر هم برنداشت اما در کشور به محض افزایش قیمت، بیشتر خریداری می‌کنیم.

وی با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب در درس اخیر پیرامون گرانی بنزین، تأکید کرد: معظم له همیشه فرموده‌اند که در جزئیات دخالت نمی‌کنم، این مسأله تصمیم سران نظام بوده و جلسه تخصصی گرفته‌اند.

موسوی‌فرد با بیان این‌که گرانی بنزین نیازمند فراهم کردن بسترها بود، عنوان کرد: اگر بنا است قیمت سوخت افزایش پیدا کند، بنا نیست شرایط زندگی بر مردم سخت شود و رهبرمعظم انقلاب نیز این مسأله را تأئید نمی‌کنند. گرانی‌ها باید کنترل و برای مردم نیز اطمینان ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان درباره وظیفه طلاب و روحانیت در مسائل جاری کشور گفت: آگاه‌سازی مردم مهم‌ترین وظیفه است، معنای مطالبه‌گر به معنای آتش زدن نیست.

موسوی‌فرد گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی میدان را برای مطالبه‌گری مردم باز‌ نکردیم و همیشه دشمن از این مطالبه‌گری سوء استفاده کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره فصل الخطاب تنها رهبرمعظم انقلاب است، گفت: تنها رسالت در شرایط کنونی مطالعه بیانات رهبرمعظم انقلاب پیرامون مسائل اخیر و تبیین آنها برای دیگران است. باید روشنگری انجام و فرهنگ عموم مردم نیز افزایش پیدا کند.

امام جمعه اهواز تاکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر نحوه دریافت هزینه‌های ناشی از گرانی بنزین و توزیع آن بین اقشار نیازمند نظارت لازم را داشته باشند.

موسوی‌فرد با تاکید براینکه برای اجرای طرح‌های مختلف ابتدا باید مطالعات کامل‌ انجام شود، گفت: در گرانی اخیر بنزین نه تنها بستر لازم فراهم نسد بلکه در‌ ‌گفتارها نیز تناقض وجود داشت. در حال حاضر نیز باید با جدیت به دنبال جلوگیری از کاهش قیمت‌ها باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان عنوان کرد: تمام زالوصفت‌ها، منافقین، سلطنت‌طلب‌ها‌ و جدایی‌طلب متمرکز شده‌اند تا انقلاب اسلامی را به چالش بکشند و هرکسی وظیفه روشنگری را برعهده دارد.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار