تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
کد خبر: ۱۹۲۲۱۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر کل غله خوزستان گفت: از جانب اداره غله خوزستان هیچگونه افزایش قیمتی در زمینه آرد ایجاد نشده و هیچکس حق ندارد افزایش قیمتی در زمینه نان مصرفی مردم ایجاد کند.
 خدارحم امیری زاده، مدیر کل غله خوزستان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اظهار کرد: از جانب اداره غله خوزستان هیچگونه افزایش قیمتی در زمینه آرد ایجاد نشده و هیچکس حق ندارد افزایش قیمتی در زمینه نان مصرفی مردم ایجاد کند.

وی همچنین عنوان کرد: شنیده‌ایم که بعضی افراد در حال دلالی و افزایش قیمت آرد به شکل آزاد هستند.

مدیرکل غله خوزستان گفت: برخی از این افراد که در حال دلالی و افزایش قیمت آرد به شکل آزاد هستند از آرد موجود روستایی، عشایری و یا آرد مازاد برخی نانوایی‌ها که بیشتر از مصرف، آرد دریافت می‌کنند سواستفاده کرده‌اند.

وی بیان کرد: اعتقاد ما از قبل بر این بوده که برخی از نانواها سهمیه دریافتی آردشان بیشتر از حد نیاز است ولی برخی مسائل پیش آمد که به ما گفته شد سهمیه نانواها را کم نکنیم ولی همچنان لازم به ذکر است که از جانب اداره غله خوزستان هیچگونه افزایش قیمت و فروش آزاد آرد انجام نشده است.

 برخی از نانوایان آزادپز در اهواز می‌گویند که قیمت خرید هر گونی آرد از 65 هزار تومان به 80 هزار تومان رسیده است و با ادامه این روند قیمت فروش نان را افزایش خواهند داد.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار