تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
کد خبر: ۱۹۲۲۵۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 قائم مقام معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: لازمه افزایش مشارکت سیاسی مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استفاده از همه‌ ظرفیت‌های اجتماعی است.

  حبیب اله فضل اله پور روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان کارون (کوت عبدا...) در سرسرای اداری شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افزود:برای افزایش سطح مشارکت مردم در انتخابات آینده باید معرفت عمومی را به منظور انتخاب نامزد اصلح به دور از تعصب های قومی ، خویشاوندی و طایفه ای بالا برد تا افراد شایسته و کاربلد راهی مجلس شورای اسلامی شوند.
وی بیان کرد: همه ما وظیفه داریم معرفت عمومی را افزایش دهیم که در این میان نخبگان سیاسی می توانند نقش مهمی ایفا کنند.
قائم مقام معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه امانت داری و حفظ سلامت انتخابات از وظایف اصلی مسوولان اجرایی و نظارتی است به مردم اطمینان داد همه مراحل انتخابات آینده بر اساس قانون پیش خواهد رفت.
فضل اله پور با بیان اینکه هیچ کس حق ندارد یاس و نومیدی را در جامعه تزریق کند افزود: همه ما وظیفه داریم طبق قانون رفتار و در کمال بی طرفی، امانت دار آرا مردم باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد انتخابات آینده با مشارکت حداکثری مردم ، سبب یاس و نومیدی دشمنان و مایه آبروی کشور و نظام اسلامی‌ شود.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ۱۳۹۸ درسراسر کشور برگزار می شود. استان خوزستان ۱۸ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

در حوادث اخیر سربلند بیرون آمدیم
فرماندار کارون نیز با اشاره به اغتشاش های اخیر که آرامش و نظم جامعه را دچار التهاب و مردم را با مشکلاتی رو به رو کرد گفت: با تعامل ، صبوری خویشتنداری و هوشیاری ماموران انتظامی و امنیتی و ورود غرور آفرین مردم در صحنه سربلند بیرون آمدیم.
معصومه خنفری با اشاره اینکه عوامل آشوبگر به اموال عمومی و خصوصی مردم آسیب زدند ولی به سرعت خرابی های ترمیم و چهره مرکز شهرستان حالت عادی به خود گرفت از ماموران انتظامی و امنیتی که با اقتدار امنیت را در این شهرستان برقرار کردند تقدیرکرد.
وی افزود: با وجود اینکه حوادث اخیر آسیب های فراوانی به ماشین آلات شهرداری و بخش های عمومی این شهرستان وارد شد ولی کارهای عمرانی و زیربنایی در این شهرستان از سرگرفته شده است.
خنفری، رضایت مندی مردم را اصلی مهم برای مسئوولان برشمرد و ادامه داد: همه دستگاه های اجرایی و اداری باید در راستای جذب رضایت عمومی به وظایف قانونی خود عمل کنند.
در این نشست گزارشی از وضعیت کشت پاییزی و روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیلاب فروردین ۱۳۹۸ ارایه شد.

شهرستان کارون به مرکزیت کوت عبدا...در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیات دولت، و با جدا شدن مناطقی از شهرستان اهواز تشکیل شد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار