تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
کد خبر: ۱۹۵۲۴۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بر لزوم پیگیری تا حل کامل مشکلات فاضلاب شهر اهواز تاکید کرد.
 حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در بازدید از منطقه عین ۲ اهواز گفت: طی ۷ ماه گذشته ۷ مرتبه به منطقه عین ۲ آمدم و مشکلات را از نزدیک نظاره کردم همچنین استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان برای رفع مشکلات از این منطقه بازدید کردند.

او با بیان اینکه این منطقه مشکل فاضلاب دارد، افزود: طی ۲ هفته قبل که با مسئولان به عین ۲ آمدیم قرار شد به طور موقت یک اقدام مسکن مانند انجام شود تا کار اساسی لوله گذاری و شبکه گذاری فاضلاب صورت گیرد چراکه  اولویت اول  این منطقه بحث فاضلاب است.

حجت‌الاسلام موسوی فرد بیان داشت: گازرسانی، شبکه آب و فاضلاب در عین ۲ وجود ندارند و تعدادی از منازل خسارت دیده در سیلاب نیز وجود دارد که هنوز به آن‌ها رسیدگی نشده است و باید مشکلات آن ها پیگیری شود، اگر این وضعیت موقت حل نشود شبانه روز به این منطقه می‌آیم و می‌مانم تا برطرف شود.

نماینده، ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: باید کار اساسی انجام شود چراکه این وضعیت فاضلاب قابل قبول نیست، باید برنامه ریزی جامعی در این زمینه صورت گیرد همچنین به مناطق مختلف شهر اهواز مانند قلعه چنعان، زویه و ... رفته و وضعیت را بررسی می‌کنیم تا اقدامات لازم انجام شود.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار