تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
کد خبر: ۱۹۵۴۵۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: تیم پاراوزنه برداری در رقابت های قهرمانی کشور به مقام نخست دست یافت.

احسان حاجی نجف  اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری جانبازان و معلولین ۲۲ تا ۲۵ دی ماه برگزار شد که در نهایت تیم خوزستان با ۱۲۴ امتیاز و با اقتدار به مقام قهرمانی رسید.  

وی با بیان اینکه بیش از یکصد پاراوزنه بردار از ۱۹ استان در این مسابقات شرکت کردند گفت: نمایندگان استان با کسب چهار نشان طلا، یک نقره و پنج نشان برنز در این رقابت ها به خوبی درخشیدند. 

دختر خوزستانی به اردوی تیم ملی تکواندو راه یافت 

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: هستی بیگی پور دختر خوزستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه کشور و در مصاف با رقبای ملی پوش خود موفق به کسب عنوان نخست رقابت های پومسه ابداعی رده سنی ۱۸ تا۳۰ سال شد و به اردوی تیم ملی پومسه راه یافت.

وی با اشاره به اینکه تکواندو خوزستان سرشار از استعدادهای ناب و درخشان بوده که شایستگی حضور در تیم ملی را دارند گفت: امیدواریم در آینده شاهد حضور ورزشکاران بیشتری از استان در اردوهای تیم ملی باشیم.

حضور سه قایقران خوزستانی در تیم ملی

حاجی نجف ادامه داد: امید قنواتی، سینا سبزه‌دزفولی و میلاد اسدنیا در بخش آب‌های آرام کایاک به تیم ملی دعوت شدند و اکنون برای حضور در مسابقات بین المللی در اردوهای تیم ملی هستند.

وی به حضور مهسا کهنسال دیگر قایقران خوزستانی در تیم ملی کانوکانادایی اشاره کرد و گفت: رشته قایقرانی نزد بانوان استان رشد قابل توجهی داشته و این امید وجود دارد که در سال های آینده شاهد حضور بانوان استان در تیم های ملی قایقرانی باشیم.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به منابع آبی طبیعی فراوان در استان می توان شاهد عملکرد بهتری در این رشته بود، زیرساخت های لازم برای قایقرانی استان فراهم شده و قرار است به زودی اولین اسکله قایقرانی در استان راه اندازی شود.

برگزاری مجمع انتخاب رییس هیات ورزش همگانی خوزستان

وی افزود: در راستای تعیین تکلیف هیات های ورزشی استان، مجمع انتخاب رییس هیات ورزش همگانی خوزستان روز ۲۹ دی ماه در اهواز برگزار می شود.

حاجی نجف گفت: این مجمع با حضور چهار نامزد برگزار می شود و در نهایت نفر اصلح با رای اعضای مجمع برگزیده می شود. ورزش همگانی نقش به سزایی در سلامتی افراد جامعه داشته و بیش از ۲۰ انجمن زیرمجموعه این هیات فعالیت می کنند.

اهواز میزبان جشنواره ورزشی اقوام ایرانی

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: جشنواره ورزشی اقوام ایرانی به میزبانی اهواز و در رشته های هفت سنگ، دال پلان، چوب کشی، یک قل دوقل و طناب کشی برگزار می‌شود.

وی گفت: این رقابت‌ها در بهمن امسال با حضور تیمهایی از تمام اقوام ایرانی، با هدف ترویج فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی و با همکاری فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی برگزار می‌شود.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار