تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
کد خبر: ۱۹۵۶۸۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 ۱۱ پرواز ورودی و خروجی صبح یکشنبه فرودگاه بین‌المللی اهواز به دلیل مشکلات جوی به‌وجود آمده در فرودگاه‌های مبدا یا مقصد باطل شد.

 برابر اعلام روز یکشنبه اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز، پرواز شرکت‌های هواپیمایی ایران‌ایرتور با شماره ۹۵۶ در ساعت ۷:۴۵ دقیقه و هواپیمایی وارش با شماره ۵۸۵۲ در ساعت ۷:۵۰ دقیقه از فرودگاه تهران، شرکت هواپیمایی ایران‌ایر با شماره ۲۹۰ در ساعت ۸:۵۰ از فرودگاه تبریز، هواپیمایی ماهان با شماره‌های ۴۵۶۴ و ۴۵۲۴در ساعت ۱۰:۱۵ و ۱۲:۰۵ دقیقه به ترتیب از فرودگاه‌های عسلویه و خارک به مقصد اهواز باطل اعلام شدند.

همچنین پرواز ساعت ۸:۴۵ ایران‌ایرتور با شماره ۹۵۷ به مقصد تهران، پرواز ساعت ۸:۵۰ هواپیمایی وارش با شماره ۵۸۵۳ به مقصد تهران، پرواز ساعت ۹:۴۰ هواپیمایی ایران‌ایر با شماره  ۲۹۱به مقصد تبریز، پرواز ساعت ۱۱:۱۵ هواپیمایی ماهان به شماره ۴۵۶۵به مقصد عسلویه، پرواز ساعت ۱۲ هواپیمایی زاگرس با شماره ۴۰۱۶به مقصد تهران و پرواز ساعت ۱۲:۴۰ هواپیمایی ماهان با شماره ۴۵۲۵ به مقصد خارک از فرودگاه اهواز باطل شدند.

مسئولان فرودگاه اهواز از مسافران خواستند پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن ۱۹۹ تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.

تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، کیش، ساری، بندر عباس، عسلویه و خارک مسیرهای پروازی از اهواز و برعکس هستند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار