تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
کد خبر: ۱۹۵۷۴۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده انتظامی شهرستان ایذه گفت: در پی گزارشات واصله و پیگیری‌های پلیس شهرستان ایذه 4 نفر سارق با اعتراف به 14 مورد سرقت شناسایی و دستگیر شدند.
 حجت سفیدپوست اظهار کرد: در یک ماه گذشته در پی وقوع تیراندازی منجر به جرح و همچنین مواردی مبنی بر شرارت و درگیری با سلاح سرد و ایجاد مزاحمت برای شهروندان در سطح شهرستان، مراتب با حساسیت بالا در دستور کار پاوای ایذه قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، عامل آنها که شخص شروری به هویت مشخص، دارای سوابق  متعدد شرارت بود شناسایی و طی عملیاتی در روز گذشته دستگیر  شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی و فرزندان سبزپوش شما در نیروی انتظامی با هرگونه ناامنی با مخلان امنیت به شدت مقابله و برخورد قانونی می‌کنند بیان کرد: در پی این عملیات، فرد بازداشت شده پس از تحقیقات به بزه‌های انتسابی معترف و مشارالیه با حکم مقام قضایی روانه زندان شد.

*دستگیری سارقان احشام در ایذه

سفیدپوست در ادامه با اشاره به انهدام باند 4 نفره سارقان احشام و کشف 14 فقره سرقت در ایذه بیان کرد: کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان ایذه با اقدامات اطلاعاتی و بررسی صنایع وقوع جرم با همکاری پلیس اطلاعات و یگان امداد موفق به شناسایی 4 سارق سابقه‌دار در این رابطه شدند.

 وی با بیان اینکه سارقان در بازجویی‌های خود به 14 فقره سرقت احشام دیگر درسطح شهرستان ایذه اعتراف کردند ادامه داد: از سارقان مقداری مواد مخدر، یک شی‌ء فلزی شبیه اسلحه، تعدادی سلاح سرد، یک دستگاه خودروی پراید و دو دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

 این مقام انتظامی در ادامه با بیان اینکه مجرمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند، با هشدار به همه دامداران گفت: با انجام اقدامات پیشگیرانه از جمله رعایت حفاظت فیزیکی محل نگهداری دام استفاده از درب و قفل‌های مناسب و تجهیز اماکن به دوربین‌های مداربسته می‌توان از چنین جرایمی پیشگیری کرد.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار