تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
کد خبر: ۱۹۵۹۶۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی سارقان به خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو در شهرستان ماهشهر،  فرمانده انتظامي ماهشهر گفت: تیراندازی سارقان به 2دستگاه خودروی ال90 باری  وسرقت یک دستگاه خودرو ال 90 باری در شهرستان ماهشهر واقعیت ندارد.

سرهنگ رضاپاپی گفت: در فضای مجازی وشبکه های مجازی بدون توجه به صحت خبر، شخصی با فیلم برداری از2 خودروی که در میدان لنج ماهشهر درپی درگیری فی مابین دو طایفه مورد اثابت تیر قرار گرفته اند را در شبکه های مجازی تحت عنوان تیراندازی سارقان به سمت خودروی ال 90 باری وسرقت یک دستگاه خودرو منتشر کرده اند.


سرهنگ پاپی در ادامه تصریح کرد: بلافاصله پلیس اطلاعات وامنیت عمومی ماهشهر با کار اطلاعاتی کمتر از 8ساعت هویت طرفین درگیری راشناسایی وتعداد 11 نفر از عاملان نزاع را در مخفیگاهشان دستگیر و یک قبضه سلاح  استفاده شده در درگیری را کشف کردند.

 فرمانده انتظامی ماهشهر در خاتمه با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند، تصریح کرد: پليس ماهشهر با مخلین نظم و امنیت عمومی و کسانی که موجب تشویش اذهان عمومی می شوند برخورد كرده و آنها را تحت پیگرد قضائی قرار خواهد داد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار