تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
کد خبر: ۱۹۶۰۵۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هر بازی برای ما حکم فینال دارد و امیدوارم در مقابل تیم نفت مسجدسلیمان با دست پر خارج شده و جایگاهمان را در جدول حفظ کنیم.

 بهنام سراج شامگاه شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان بیان کرد: نیم فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم اما در نقل و انتقالات هیچ گونه فعالیتی نداشتیم و تنها سعی کردیم شکل تیمی خود را حفظ کنیم.

وی گفت: تمرینات منظمی در طول تعطیلات انجام دادیم و برای ماندن در بالای جدول به دنبال برد در این بازی و بازی های آینده هستیم؛ فردا(۶ بهمن) بازی بسیار سختی در مسجدسلیمان داریم چرا که می دانیم بازیکنان این تیم در بهترین شرایط خود هستند و یکی از بهترین تیم های لیگ را تشکیل داده اند.

مربی نفت آبادان با بیان اینکه تیم نفت مسجدسلیمان از مربی باهوش و بادانشی بهره می‌برد ادامه داد: نتایج تیم نفت مسجدسلیمان در ۱۶ هفته گذشته نشان می‌دهد که این مربی چه کار بزرگی در این تیم انجام داده است. ما و تیم حریف به دنبال سه امتیاز بازی هستیم لذا فکر می‌کنم فردا شاهد یک بازی خوب و جذابی باشیم.

وی افزود:تیم نفت مسجدسلیمان در طول فصل تنها یک باخت داشته و تلاش می‌کند روند خوب خود را ادامه دهد از طرفی ما هم تلاش می کنیم که جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کنیم.

سراج با بیان اینکه در این دیدار تمام بازیکنان خود را در اختیار داریم و هیچگونه محروم و مصدومی نداریم گفت: ما متاسفانه تنها اسم نفت را یدک می‌کشیم و طبق قانون هیچ گونه کمکی از طرف وزارت نفت به تیم ما صورت نگرفته است اگرچه برخی قول‌ دادند و قرار است مبلغ یکصد میلیارد ریال به تیم های نفتی کمک شود ولی تا امروز این موضوع محقق نشده و این امر کارمان را مشکل تر می کند.

وی افزود: متاسفانه پس از شنیدن این خبر برخی که از باشگاه طلب دارند به باشگاه روی آورده تا طلب خود را بگیرند.

دیدار تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان از ساعت ۱۵:۳۰ روز یکشنبه در مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار