تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
کد خبر: ۱۹۶۲۵۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

کشور استرالیا یکی از کشورهای مهاجر پذیر می باشد که همه ساله از تمام نقاط دنیا افراد زیادی برای اقامت و زندگی به این کشور بسیار زیبا مهاجرت می کنند . از این رو ایرانیان زیادی نیز برای اقامت استرالیا اقدام می کنند و دوست دارند در این کشور زندگی کنند و یا در دانشگاه های آن تحصیل کنند . البته تعداد دانشجویان که برای ادامه تحصیل به استرالیا می روند از مهاجرین بیشتر است . استرالیا تحت کنترل بریتانیا است و از این رو دانشگاه های معتبر ی دارد و مدارک ارائه شده در تمام دنیا از اعتبار بالایی برخوردار است . لذا بهترین موقعیت برای ادامه تحصیلات می باشد.

ارسال بار هوایی به استرالیا

فریت بار مسافری به استرالیا

در همه مسافرت ها چه برای مدت زمان طولانی باشد و چه برای همیشه باشد . همیشه به همراه مسافران اضافه باری وجود دارد که بر اساس قوانین هواپیمایی همه آن را نمی توانند به همراه خود ببرند و لذا نیاز دارند که شرکتی کار فریت بار مسافری را برای آنها انجام دهد . شرکت ملل کارگو یکی از معتبرترین شرکتهای ارسال بار به خارج از کشور است که می تواند در این راستا کمک بزرگی برای شما داشته باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه فریت بار به استرالیا و سایر کشور های دنای می توانید با کارشناسان ما در ملل کارگو تماس بگیرد . مشاوره ما برای مسافران عزیز همیشه رایگان می باشد و بهترین راهکارها را برای شما ارائه می کنیم .

آدرس : تهران , میرداماد , نبش بزرگراه مدرس , پلاک 279 , طبقه دوم , واحد 4

021-26705762

09129741801

روند کار برای اسال بار به استرالیا توسط ملل کارگو

شرکت ملل کارگو صفر تا صد کار فریت بار به استرالیا و مقاصد مختلف را بر عهده دارد بدین صورت که بعد از تایید انجام کار فریت بار بدین صورت عمل می شود :

بسته بندی و انجام امور هندلینگ و باربری

تیم پکینگ و متخصص باربری به محل بار و منزل شما اعزام می شود . بطوریکه تمامی وسایل و تجهیزات بسته بندی بار مسافر را به همراه خود دارند . تمام وسایل و اثاثیه ای که مد نظر هستند را با نایلون های حبابدار و کاغذ های ضربه گیر پوشانده و در کارتن ها مخصوص پک می کنند. و در نهایت کارتن های آماده شده را بر روی پالت پلاستیکی فیکس می کنیم تا بار به صورت کاملا منسجم و یکپارچه باشد و در هنگام جابجایی در فرودگاه مبدا و مقصد آسیبی بهش وارد نشود.

پکینگ لیست

در حین انجام امور بسته بندی برای اینکه لوازم مشخص شود در کدام کارتن قرار می گیرد پکینگ لیستی از اقلام ارائه می شود .

انجام کار گمرکی و فرودگاهی

بعد از اتمام کار بسته بندی و پالت بندی کارکنان بسته ها و پالت ها را با استفاده از لیفتراک دستی و سایر تجهیزات باربری در کامیون شرکت و یا ون مخصوص شرکت قرار می دهند و به سمت فرودگاه ارسال می شود . تا برای انجام امور گمرکی و تشریفات فرودگاهی اماده شود .

کارشناس فریت بار به همراه مسافر در فرودگاه حاظر می شوند و تمامی کارهای تشریفاتی و گمرکی فرودگاه جهت صدور بارنامه را انجام می دهند.

صدور بارنامه و ارسال بار به مقصد

بعد از صدور بارنامه مسافر و یا کسی که بار را ارسال می کند باید هزینه فریت بار به استرالیا یا هر کشور دیگر را پرداخت نماید و در نهایت بار به ایرلاینی که بارنامه صادر کرده است تحویل داده می شود . تا کار هندلینگ و بارگیری را انجام دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال بار به استرالیا می توانید با کارشناسان ما در ملل کارگو تماس بگیرید .تا از راهنمایی ها و پیشنهادات ما در شیوه ارسال بار بهره مند شوید.

آدرس : تهران , میرداماد , نبش بزرگراه مدرس , پلاک 279 , طبقه دوم , واحد 4

021-26705762

09129741801

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار