تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
کد خبر: ۱۹۶۴۹۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس سازمان بازرسی کل کشور از پرداخت بسته معیشتی به ۹۲ هزار خانوار جامانده کمیته امداد خبرداد.
  حجت الاسلام و المسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع ویژه جرایم اقتصادی، در مورد نصب دوربین حرارتی در برخی مبادی ورودی کشور جهت جلوگیری از ورود ویروس کرونا با پیگیری سازمان بازرسی گفت: تاکنون مورد خاصی مشاهده نکرده‌ایم.

او در خصوص اقدامات سازمان بازرسی در زمینه بررسی وضعیت آلودگی هوا، خاطرنشان کرد: در رابطه با آن مواردی که قبلا گزارش کردیم، پیشنهاد‌های مشخصی را ارائه کردیم و در حال پیگیری این پیشنهادات برای اجرا هستیم. 

 حجت الاسلام و المسلمین درویشیان با بیان اینکه جلسات متعددی با دستگاه‌های متولی برگزار و بعضی از پیشنهادت اجرا شده یا در حال اجرا است، گفت: برخی از پیشنهادات مثل اصلاح ناوگان حمل و نقل نیز زمانبر و نیاز به اعتبارات خیلی زیادی دارد؛ اما به طور مستمر در حال پیگیری هستیم و اگر کوتاهی تشخیص داده شود حتما برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص اقدامات انجام شده در مورد حوادث سیل در کشور گفت: گزارش سیل نهایی شده و تعدادی در زمینه تخلفات اداری به مراجع قضایی معرفی شده‌اند و پیشنهادات اصلاحی و اجرایی داشته است که پیگیر اجرای آن پیشنهادات هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین درویشیان در خصوص اقدامات سازمان بازرسی در مورد بسته معیشتی، نیز تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، ۹۲ هزار خانوار کمیته امداد که محاسبه نشده بود، پیگیری، محاسبه و پرداخت شد و در حال حاضر به مورد مشابهی دست نیافته‌ایم.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: کمیته امداد
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار