تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
کد خبر: ۱۹۶۹۵۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار خوزستان:
 استاندار خوزستان گفت: بی شک حضور باشکوه مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن موجب یاس دشمنان از طمع‌ورزی به حریم جمهوری اسلامی ایران است.

غلامرضا شریعتی روز سهشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز اظهارداشت: مردم خوزستان در دوران مختلف انقلاب حضوری پررنگ و تأثیر گذار داشته‌اند و حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی امروز، پشتوانه محکمی برای نظام است.

وی با بیان اینکه اقشار مختلف مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان خوزستان امروز آمدهاند تا حماسه دیگری در حمایت از انقلاب و نظام خلق کنند گفت: به برکت خون شهدا و امام راحل و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نسل جوانان کشور با شور و شعور اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی را دنبال و پیروی می‌کند.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه مردم با حضور فعال در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بصیرت دینی و وطن دوستی خود را به نمایش می گذارند افزود: مردم همیشه به ارزش‌های انقلاب، نظام و ولایت وفادار بوده و در لحظه های حساس این عشق و علاقه خود را به نمایش گذاشته اند.

وی ضمن گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا و سپهبد شهید قاسم سلیمانی بیان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی امروز زبانزد جهانیان است که مهمترین عامل آن حضور یکپارچه مردم و وحدت ملت ایران است.

شریعتی بیان کرد: هر گاه مردم ایران در صحنه هایی همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن، حضور پرشور خود را به نمایش گذاشته اند، دشمنان عقب نشینی کرده اند و امروز شاهد حضور پرشور مردم خوزستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن هستیم.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در بیش از ۱۰۰نقطه شهری  و روستایی در استان خوزستان با حضور یکپارچه و وحدت آفرین مردم در حال برگزاری است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار