تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
کد خبر: ۱۹۷۱۷۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: باشگاه با مشکلات مالی مواجه است و این در شرایطی است که کمبود بازیکن داشته و روز‌های دشواری هم پیش‌رو داریم.
  کاظم فرحانی بعد از بازی شکست 2 بر یک خانگی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل گل‌گهر سیرجان در نشست خبری اظهار داشت: متاسفیم که بازی را واگذار کردیم. موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما از آنها استفاده نکردیم و در نهایت دیداری را که باید با نتیجه پرگل می‌بردیم واگذار کردیم.

وی افزود: تیمی که داریم جوان است. تیم ما واقعا در این بازی خوب کار کرد و موقعیت‌های زیادی داشت و اگر این بازی را می‌بردیم قطعا روی روند تیمی‌مان در بازی‌های آینده تاثیر بسزایی داشت که متاسفانه گل نزدیم و روی ضد حمله گل خوردیم و سه امتیاز از دست رفت.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: باور کنید شرایط خیلی سخت است. در نیم فصل نتوانستیم بازیکن جدیدی جذب کنیم و در بازی امروز مجبور شدیم دو بار تعویض کنیم تا سمت راست‌مان را تقویت کنیم. واقعا با کمبود مهره مواجه هستیم اما با همه این مشکلات و همچنین گرفتاری‌های‌ مالی بازیکنان با تمام توان‌شان کار می‌کنند. در نیم فصل اول شرایط خیلی خوبی داشتیم و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند اما تیم از لحاظ بدنی دچار افت شده و دلیلش هم کمبود بازیکن است.  اگر می‌توانستیم یار جدید به خدمت بگیریم الان شرایط خیلی بهتر بود. مشکلات مالی اجازه نداد این اتفاق رخ دهد. انشالله که دوباره شرایط مثل قبل شود.

فرحانی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا صنعت نفت زمانی که گل‌ می خورد پلن B ندارد  و حتی هنگامی هم که گل می‌زند هم پلن B ندارد یادآور شد: موقعیت‌‌های زیادی خلق کردیم اما از آن استفاده نکردیم. گل‌گهر در بازی‌های اخیر خود یا با اختلاف کم برده یا مساوی کرده است. همان طور که گفتیم نتوانستیم به دلیل کمبود بازیکن ضعف‌های‌مان را بپوشانیم. با همین داشته‌های‌مان باید ادامه دهیم و تلاش کنیم تیم به شرایط قبل خود برگردد.

وی در واکنش به اظهار نظر خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم صنعت نفت هم کم موقعیت به گل‌گهر نداد و به نظر می‌آید این تیم بعد از رفتن اسکوچیچ افت کرده است، عنوان کرد:  اگر دقت کرده باشید سیستم ما 3-4-3 بود دقیقا همان سیستمی که در نیم فصل اول بازی می‌کردیم. تیمی که با سه دفاع پوششی بازی می‌کند  باید از جلو دفاع کرده و خط دفاعش بالا باشد. همین مسئله باعث شد که گل‌گهر صاحب چند ضد حمله خطرناک شود. تیم حریف هم از این فرصت‌ها استفاده کرد. متاسفانه عبدالله ناصری را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و بقیه نفرات هم همان بازیکنانی بودند که نیم فصل اول در تیم بودند.

وی در رابطه با اینکه باشگاه صنعت نفت خواسته‌‌های کادرفنی را برآورده کرده است یا اینکه  به دنبال آوردن کادر جدید هستند؟ یادآورد شد:  امروز آقای سراج محروم بود و نتوانست روی نیمکت بنشیند. من بودم که لب خط می‌رفتم و فعلا مسئولیت در تیم ما بر عهده ما هست. ما هم تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا  شرایط بهتر شود. تصمیم گیرنده در این مورد باشگاه است و هر تصمیمی که بگیرند ما تابع هستیم. قرارداد داریم و تا زمانی که باشیم تلاش می‌‌کنیم.

فرحانی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا با رفتن اسکوچیچ از صنعت نفت اعتماد به نفس هم از این تیم رفته است؟ گفت: در اینکه اسکوچیچ مربی بزرگی است و نتایج خیلی خوبی با ما گرفت شکی نیست اما متاسفانه رفتن او از صنعت نفت شکل خوبی نداشت. بهانه مریضی، بهانه مشکلات و اینکه مدام تاکید می‌کرد هر روزی که اینجا سپری می‌کند به اندازه یک سال برایش می‌گذرد و می‌خواهد برود.... این حرف‌ها را می‌زد اما الان می‌بینیم که در تهران هر روز سر تمرین یک تیم است. بازیکنان با سیستم و  شرایط او عادت کرده بودند و الان کادر جدیدی بالای سر تیم است. انتظار حمایت از باشگاه را داریم اگرچه دست آنها را برای اتخاذ هر تصمیمی باز می‌گذاریم و ما هم تابع  قراردادمان با باشگاه هستیم.

مربی تیم صنعت نفت در خصوص اینکه دلیل از دست رفتن امتیازات در هفته‌های اخیر فقط رفتن اسکوچیچ است یا خیر؟ اظهار داشت:  اسکوچیچ از ابتدای فصل با تیم بوده و در واقع خودش تیم را بسته است. طبیعی است با رفتن او تیم دچار مشکل شده باشد. با این حال اگر نیم فصل تیم را تقویت می‌کردیم شرایط به مراتب بهتر می‌شد.

وی راجع به اینکه تیمش در هفته‌های اخیر مقابل تیم‌های پایین جدول امتیاز از دست داده و هنوز بازی‌های سختش باقی مانده است؟ گفت: هر چه در توان داریم انجام می‌دهیم اما به عنوان مربی تیم باید بگویم که موجودی ما همین است. یک تیم وقتی نیم فصل اول را پشت سر می‌گذارد همه نقاط ضعف و قوتش مشخص می‌وشد و به این خاطر باید در نیم فصل خود را تقویت کند که ما این کار را نتوانستیم انجام دهیم. الان ما دو دفاع راست به نام‌های ساکی و ناصری داریم که هر دو مصدوم هستند. به این خاطر مجیور شدیم امروز مطلق‌زاده هافبک را در دفاع راست به کار بگیریم.

فرحانی درباره آینده تیمش عنوان کرد: همه داشته‌های ما همین است.  بازیکنان باید تلاش خود را بیشتر کنند و ما هم هم همین طور وظیفه داریم که کارهای بیشتری انجام دهیم. با شرایط مالی که باشگاه دارد امکان جذب بازیکن نیست. منشا به خاطر اینکه پول خوب گرفت به گل گهر رفت، آیا باشگاه ما توان جذب او  را داشت؟ فصل پیش به او پیشنهاد دادیم اما توان خریدش را نداشتیم. شرایط مالی باشگاه خوب نیست و عیسی‌زاده و اعضای هیئت مدیره همه تلاش خود را می‌کنند تا مشکلات برطرف شود. شرایط طوری است که برای خرید بلیت هواپیما هم مشکل داریم.

وی گفت: روز‌های سختی در انتظار صنعت نفت آبادان است و ما انتظار داریم هواداران و اصحاب رسانه از این تیم حمایت کنند. همه اعضای کادرفنی بچه‌های همین شهر هستند و نهایت تلاش خود را برای تغییر شرایط انجام می دهند. انشالله بازیکنان هم تلاش بیشتری خواهند کرد تا شرایط را بهبود ببخشیم.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار