تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
کد خبر: ۱۹۷۲۸۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: عملیات اجرایی احداث ۲ طرح صنعتی و یک پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهبهان امروز دوشنبه با حضور استاندار آغاز شد.

اخلاق محمدیان بیان کرد: امروز با حضور استاندار خوزستان عملیات اجرایی احداث ۲ طرح صنعتی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای ۸۵ نفر و یک پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهبهان آغاز شد.

وی گفت: یکی از مجتمع های تولیدی در بخش استخراج رمز ارز دیجیتال، آب مقطر و نیروگاه گازی ۲۵ مگاواتی با یک هزار و ۳۷۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و اشتغالزایی برای ۶۰ نفر فعال خواهد بود.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اظهار داشت: همچنین طرح صنعتی تولید الکل گیاهی و سرکه با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی برای ۲۵ نفر امروز آغاز شد، پیش بینی می شود این طرح ها در مدت زمان کمتر از یک سال به بهره برداری برسند.

محمدیان افزود: همچنین عملیات اجرایی تعریض و بهسازی جاده ورودی شهرک صنعتی بهبهان نیز با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان آغاز شد.

شهرک صنعتی بهبهان ۱۲۵ هکتار مساحت دارد و از زیرساخت های آب، برق، گاز، تلفن ثابت و تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است.

در این شهرک صنعتی ۱۱۴ قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در این شهرک منعقد شده و ۶۶  واحد صنعتی تاکنون با ایجاد اشتغال برای یک هزار و ۸۴ نفر و سرمایه گذاری ۹۵۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

شهرستان بهبهان با ۱۲۲ هزار نفر جمعیت در جنوب شرق استان خوزستان واقع شده است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار