تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
کد خبر: ۱۹۷۲۹۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان اینکه طبق توافق صورت گرفته دراگان اسکوچیچ تا پایان بازی‌های لیگ برتر حق همکاری با هیچ تیم داخلی و خارجی را نداشت گفت: این مربی کروات باید ۱۴۰ هزار دلار بابت غرامت به صنعت نفت آبادان پرداخت کند.

 علی عیسی زاده دوشنبه اظهار داشت: پس از درخواست جدایی اسکوچیچ از تیم صنعت‌نفت در صورتی با جدایی وی موافقت شد که این مربی تا ماه می سال ۲۰۲۰ که لیگ برتر ایران به پایان می رسد با هیچ تیمی همکاری نکند.

وی افزود: طبق توافق صورت گرفته اکنون اسکوچیچ باید ۱۴۰ هزار ده باشگاه صنعتلار بنفت آبادان غرامت بپردازد زیرا این بند در توافقی که صورت گرفت ثبت شده است.

مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: باشگاه صنعت نفت آبادان مهلت پنج روزه‌ای را برای پرداخت این غرامت به اسکوچیچ داده بود که این مهلت فردا "سه‌شنبه" به پایان خواهد رسید.

عیسی زاده تصریح کرد: در صورتی که فردا این غرامت به حساب باشگاه صنعت نفت آبادان پرداخت نشود از اسکوچیچ به فیفا شکایت خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: اسکوچیچ به بهانه بیماری از تیم صنعت‌نفت جدا شد ولی در کمال تعجب وی به پیشنهاد تیم ملی ایران پاسخ مثبت داد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ۳۱ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار