تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
کد خبر: ۱۹۷۴۹۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده ویژه استاندار خوزستان :
 نماینده ویژه استاندار خوزستان در حوزه انتخابیه آبادان با بیان اینکه تاکنون هیچگونه تخلفی در روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان آبادان گزارش نشده است گفت: حضور پرشور مردم آبادان در پای صندوق های اخذ رای ادامه دارد.

سیدخلف موسوی اظهار داشت:تاکنون مشکل خاصی در روند برگزاری انتخابات در سطح شهرستان آبادان گزارش نشده است و انتخابات به صورت مطلوب در این حوزه انتخابیه  در حال برگزاری است.

موسوی  افزود: مردم با حضور و انتخابات آگاهانه نمایندگانی در تراز انقلاب اسلامی انتخاب خواهند کرد و حضور حداکثری مردم دشمنان انقلاب اسلامی را در این زمان حساس مایوس خواهد کرد.

وی افزود: از ساعات اولیه آغاز زمان رای گیری تاکنون شاهد تشکیل صف در بسیاری از شعب اخذ رای در آبادان هستیم که بیانگر عشق به کشور و نظام است.

نماینده ویژه استاندار خوزستان در حوزه انتخابیه آبادان با اشاره به ضرورت حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت:مردم ایران همانند ۴۱ سال اخیر با حضور گسترده در آزمون بزرگ انتخابات مجلس یازدهم دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند گذاشت.

موسوی اظهار داشت:از زمان آغاز رای‌گیری تاکنون شاهد حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای  هستیم و امیدواریم مردم زمان رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.

حضور یک هزار نفر به عنوان  نماینده نامزدها در شعب اخذ رای آبادان

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت:یک‌هزار نفر به عنوان نمایندگان نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۳۸ شعبه اخذ رای در شهرستان آبادان حضور دارند.

سیدزین‌العابدین موسوی اظهار داشت:برابر قانون برای نمایندگان نامزهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیات نظارت کارت شناسایی صادر شده است و حضور آنها فقط با ارائه کارت شناسایی در حوزه های مربوطه مجاز است.

۲۲۹ هزار و ۳۴۳ نفر در شهرستان آبادان واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.

۲ هزار و ۸۰۰ نفر به عنوان عاملان برگزاری انتخابات در ۱۲۲ شعبه در شهر آبادان و بخش مرکزی و ۱۶ شعبه در اروندکنار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان آبادان را برعهده دارند.

آبادان سه کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار