تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
کد خبر: ۱۹۷۵۰۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 امام جمعه موقت اهواز گفت: مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رای به دشمنان ثابت می‌کنند که از اسلام و نظام‌جمهوری‌ اسلامی دفاع می‌کنند.

 حجت‌الاسلام میراحمدرضا حاجتی روز جمعه در مسجد جوادالائمه اهواز  هنگام دادن رای، در جمع خبرنگاران بیان کرد: مردم خوزستان امروز با حضور در پای صندوق های رای نشان دادند که با وجود تمام مشکلات همواره در صحنه حضور دارند و پایبند به ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه باید نسبت به لزوم مشارکت مردم در انتخابات به فرمایشات امام خمینی(ه) و رهبر معظم انقلاب استناد کرد افزود:  تعیین سرنوشت هر کشور با مشارکت و حضور مردم در پای صندوق‌های رای رقم می خورد؛ دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با ترفندهای مختلف تلاش داشته تا مانع شرکت مردم در انتخابات شود اما تاکنون موفق نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجتی گفت: امام خمینی(ره) همواره تاکید داشتند که ارکان جمهوری اسلامی باید به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم به رای مردم گذاشته شود.

امام جمعه موقت اهواز ادامه داد: بزرگترین و مهم ترین عامل حراست از کشور و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی حضور مردم در صحنه و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

وی افزود: انتخاب درست مردم می تواند در حل مشکلات مختلف کشور اثرگذار باشد.

وی با دعوت مردم برای حضور حداکثری در انتخابات مجلس یازدهم بیان کرد:  شبکه های ضد انقلاب و استکبار جهانی با مطالبی که منتشر می کنند نشان می دهند که چقدر نگران حضور مردم در پای صندوق های رای هستند.

۸۹۱ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان ثبت نام کرده بودند که ۶۶۳ نفر (۷۷ درصد) در هیات‌های اجرایی و ۳۹۲ نفر در شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند و با انصراف تعدادی از نامزدها ۳۱۰ نفر در این دوره از انتخابات به رقابت می پردازند.

خوزستان دارای ۱۸ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار