تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
کد خبر: ۱۹۷۶۶۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 دارنده مدال طلای وزن ۵۵ کیلوگرم رقابت‌های قهرمانی کشتی فرنگی آسیا، گفت: پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، انتظار کسب مدال طلای مسابقات آسیایی را داشتم.

پویا ناصرپور در خصوص کسب نشان طلای مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان، اظهار کرد: در اولین بازی مقابل هیوک‌وون از کره جنوبی قرار گرفتم و با برد، راهی مرحله نیمه‌نهایی شدم. در این مرحله نیز به مصاف کشتی‌گیری از هند رفتم اما با توجه به این‌که وزن کم کرده بودم و در رژیم بودم و همچنین حریفم پُر زور بود، بدنم کمی خالی کرد و دچار بی‌حالی شدم.

وی ادامه داد: وقتی در حین رقابت با کشتی‌گیر هندی بودم، خیلی حالم بد نشد اما پس از پایان این دیدار احساس ضعف کردم و دچار بی‌حالی شدم. خدا را شکر توانستم در این دیدار هم به برتری برسم و راهی فینال شوم. در فینال نیز مقابل کشتی‌گیر ازبکستانی پیروز شدم و مدال طلای وزن ۵۵ کیلوگرم را به دست آوردم.

این ملی‌پوش خوزستانی خاطر نشان کرد: پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با توجه به این‌که تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشته بودم و در انتخابی تیم‌ملی نیز موفق بودم، انتظار کسب مدال طلای مسابقات آسیایی را داشتم.

وی با اشاره به قهرمانی تیم‌ملی ایران با کسب پنج مدال طلا، یک نقره و سه برنز، گفت: کشتی‌گیران ایرانی خوب کار کردند و آقای بنا نیز در مجموع از تمام کشتی‌گیران راضی بود. به نظر من کشتی‌گیران ایرانی توانستند بهترین نتایج را برای خودشان رقم بزنند.

ناصرپور با بیان این‌که تقریبا نصف ملی‌پوشان در مسابقات قهرمانی آسیا، خوزستانی بودند، افزود: خوزستان کشتی‌گیرانی را دارد که از شانس حضور در پارالمپیک توکیو برخوردار هستند و امیدوارم در ادامه نیز بهترین نتایج برای کشتی‌گیران خوزستانی به دست بیاید.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار