تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
کد خبر: ۱۹۷۸۳۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به میزان بارندگی در ۴۸ ساعت گذشته در خوزستان و استان‌های بالادست گفت: بیشترین بارندگی در این مدت در استان خوزستان در تاراز با ۱۵۹ میلی‌متر بوده است.

محمد سبزه‌زاری  با اشاره به بارندگی در ۴۸ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۴۸ ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی در خوزستان در تاراز ۱۵۹ میلی‌متر، دره‌بوری ۹۱، لالی ۷۲.۸، حسینیه اندیمشک ۷۲.۷، ایذه ۵۳.۱، گتوند ۵۰.۲، مسجدسلیمان ۴۶.۶، دهدز ۴۴.۸، شوشتر ۴۲.۸، شوش ۳۹.۸، دزفول ۳۷.۳، بستان ۳۶.۵ و در ایستگاه کشاورزی اهواز ۱۴.۷ ثبت شده است.

وی با اشاره به میزان بارندگی در ۴۸ ساعت گذشته در استان‌های بالادست خوزستان گفت: در این مدت بیشترین میزان بارندگی در استان ایلام در بدره ۱۹۴.۱ میلی‌متر، آبدانان ۱۷۱.۳، سرابله ۱۶۱.۵، دره‌شهر ۱۴۰.۹، ایلام ۱۴۰.۸، ایوان غرب ۱۳۵.۴، سومار ۱۳۳.۱، ملک‌شاهی ۱۲۸.۲، دهلران ۷۸.۸ و در مهران ۴۷.۴ میلی‌متر گزارش شده است.

سبزه‌زاری بیان کرد: همچنین بیشترین میزان بارندگی در این مدت در استان لرستان در شول‌آباد ۱۶۶.۵ میلی‌متر، نورآباد ۱۴۵.۲، دورود ۱۳۰، الشتر ۱۲۴.۵، بروجرد ۱۱۷.۶، کوهدشت ۱۰۶.۵، رومشکان ۱۰۵.۳، سپیددشت ۹۷.۱، خرم‌آباد ۹۵.۲، سیلاخور ۹۴.۵، ازنا ۹۰.۳، ایمان‌آباد ۸۳.۵، پل‌دختر ۸۰.۱، و در الیگودرز ۶۵.۳ میلی‌متر ثبت شده است.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار