تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
کد خبر: ۱۹۷۸۳۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 صنعت آبادان از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر در تهران به مصاف سایپا خواهد رفت.

 تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در حالی روز شنبه دهم اسفندماه میهمان سایپا تهران است که چهار هفته برابر حریفانش شکست را پذیرا شده و رده چهارم جدول را به دیگر رقبای خود واگذار کرده است.

شرایط برای ۲ تیم در دیدار هفته قبل یکسان بود چرا که آبادانی ها مقابل میزبان خود گلگهر سیرجان شکست خوردند و سایپایی ها نیز مقابل تراکتور شکست را پذیرا شد.

در پنج بازی اخیر ۲ تیم کفه ترازو به سمت صنعت نفت سنگینی می کند چرا که این تیم موفق شده است در چهار دیدار پیروز شود و فقط در یک دیدار شکست خورده است.

شاگردان ابرهیم صادقی هم اکنون با چهار برد، ۹ تساوی و هفت باخت  و کسب ۱۹ امتیاز در رتبه دوازدهم جدول قرار دارند، آنها همچنین ۱۹ گل زده و ۲۷ گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند.

در آن سوی میدان شاگردان بهنام سراج با هشت پیروزی، ۶ تساوی و ۶ شکست و کسب ۳۰ امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار دارند، نفتی ها نیز ۲۰ گل زده و ۲۲ گل خورده در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

بهنام سراج که در ۲ بازی اخیر بعنوان سرمربی صنعت نفت آبادان برگزیده شده است هنوز موغف نشده است با این تیم نتایج خوبی بگیرد اما به نظر می رسد سیاست مدیریت این باشگاه در حال حاضر حمایت از این سرمربی جوان آبادانی است، سراج به دنبال کسب سه امتیاز این بازی می باشد تا جایگاه خود را در تیم صنعت نفت مستحکم کند.

تیم فوتبال صنعت‌نفت با جدایی دراگان اسکوچیچ و معرفی وی به عنوان سرمربی تیم ملی وارد بحران ناخواسته ای شد و در چهار بازی گذشته نتوانست امتیازی کسب کند تا شرایط نارضایتی تماشاگران آبادانی فراهم شود و این شرایط بازی آنها با سایپا را حساس تر از همیشه کرده است.

عیسی آل‌کثیر، مهاجم صنعت‌نفت که بهترین گلزن رقابت های لیگ برتر تا هفته بیستم به شمار می رود می‌تواند مهم‌ترین خطر برای باز کردن دروازه سایپا باشد این در حالیست که این مهاجم در بازی گذشته پس از هفته ها برای صنعت نفت گلزنی کرد.

در آن سوی میدان نیز محمدرضا سلیمانی مهاجم آماده این روزهای سایپا نیز توانسته هفته گذشته برابر تراکتورسازی تبریز گلزنی کند و برابر نفتی ها انگیزه زیادی برای تداوم گلزنی هایش دارد.

چهره‌های برتر
روزبه شاه علیدوست و محمدرضا سلیمانی بازیکنان کلیدی ترکیب سایپا هستند و میلاد جهانی و عیسی آل‌کثیر نقشی مشابه در ترکیب صنعت نفت دارند.

دوئل‌ها
تقابل محمد قریشی و سلیمانی در خط دفاعی نفت و شاه علیدوست و جهانی در خط میانی و عیسی آل‌کثیر و طاها شریعتی در خط دفاعی سایپا جالب  توجه خواهد بود.

سایپا در خط حمله میانی با داشتن بازیکنانی مانند خلد شفیعی و روزبه شاه علیدوست ۲ بازیکن با تجربه خود می‌توانند برای نفتی‌ها دردسر ساز شوند، این ۲ بازیکن به لحاظ تکنیک و سرعت شرایط خوبی دارند در آن سوی میدان نیز طالب ریکانی و میلاد جهانی جز زوج های ویرانگر لیگ به شمار می روند و برای هر تیمی تا کنون خطرآفرین بوده اند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص این دیدار به ایرنا گفت: بازی سختی پیش رو داریم ولی برای کسب سه امتیاز به تهران می رویم.

بهنام سراج اظهار داشت: در چهار هفته اخیر به آنچیزی که نیاز بود دست نیافته ایم ولی سعی داریم مقابل سایپا به این ناکامی ها پایان دهیم تا در جدول شرایطمان بهبود یابد.

وی افزود: سایپا تیم جوان و با انگیزه ای است که برای شکست دادن انها نیاز به بازی منسجم و کم اشتباه داریم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ۳۰ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار