تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
کد خبر: ۱۹۷۹۲۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: مبادی ورودی به شهرستان آبادان از اهواز و ماهشهر و مسیرهای هوایی و دریایی کنترل بهداشتی می‌شوند.

سیدزین‌العابدین موسوی اظهار داشت: از مسافران ورودی به شهرستان آبادان توسط نیروهای بهداشتی تست اولیه کرونا انجام می‌شود.

وی افزود:خودروهای ویژه‌ای در مبادی ورودی شهرستان مستقر شده و در صورت مشاهده موارد مشکوک افراد به بیمارستان طالقانی آبادان منتقل می‌شوند.

موسوی گفت: نیروها و تجهیزات لازم در مبادی ورودی مستقر شده و تمام مسیرهای ورودی هوایی، دریایی و زمینی از امروز مورد پایش قرار می‌گیرند.

وی به آماده‌سازی بیمارستان صحرایی امام علی(ع) برای انتقال بیماران احتمالی مبتلا به کرونا ویروس خبر داد و اظهار داشت:هم‌اکنون بیمارستان طالقانی برای بستری کردن بیماران مبتلا به کرونا در نظر گرفته شده که پس از تجهیز بیمارستان صحرایی بیماران به مکان منتقل می‌شوند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت:تجیهزات لازم برای تست اولیه و درمانی بیماری کرونا ویروس در آبادان وجود دارد و حال عمومی مبتلایان به این ویروس رضایت بخش است و مشکلی در روند درمان آنها نیست.

به گزارش ایرنا تست اولیه کرونا ویروس سه بیمار در آبادان مثبت اعلام شده است.بیمارستان طالقانی برای بستری شدن بیماران مبتلا به کرونا ویروس در آبادان در نظر گرفته شده است.

بر اساس اعلام فرمانداری ویژه آبادان تمام جمعه بازارها و مراکز تجمع ، به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تعطیل شدند.

 
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار