تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
کد خبر: ۱۹۷۹۵۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 سرمربی صنعت نفت آبادان می‌گوید رفتن اسکوچیچ از این تیم تاثیرات منفی را روی بازیکنان گذاشته است.

 بهنام سراج سرمربی صنعت نفت آبادان پس از پیروزی برابر سایپا اظهار کرد: فشار زیادی روی تیم بود و ۴ هفته این موضوع را تحمل کردیم. رفتن اسکوچیچ ما را اذیت کرد. امروز نتیجه خوبی گرفتیم و این به خاطر صبوری ما بود. سایپا هم خوب بازی کرد و بازی مستقیم این تیم ما را اذیت کرد.

وی درباره اسکوچیچ گفت: رفتن او تا به حال به بازیکنان ما صدمه زده اما امیدوارم حضور او روی نیمکت تیم ملی به بازیکنان ما انگیزه دهد زیرا ۲ بازیکن ما لیاقت حضور در تیم ملی را دارند. البته من از همکارانم می‌خواهم با اسکوچیچ همکاری کنند زیرا او سرمربی تیم ملی ما است و  باید از او حمایت شود. معلوم نیست که بعد از جام جهانی او باشد یا نباشد.

وی درباره شیوع ویروس کرونا گفت: کار ما سخت شده است و من از آبادان تا تهران ۱۰‌ها بار دستم را شستم اما به نظر من مسابقات نباید ادامه پیدا کند.

سراج در خصوص ارتباط با اسکوچیچ گفت: او از زمانی که اعلام جدایی کرد، ما ۲ باخت به نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس دادیم و تاثیر بدش را گذاشت. بعد از باخت به ذوب‌آهن به من ویس داد گفت این باخت ایرادی ندارد. دیگر هیچگونه ارتباطی چه برای ترکیب و چه برای برنامه تمرینی با او نداشتم.

او در خصوص ناراحتی میلاد جهانی بعد از تعویضش گفت: این ناراحتی طبیعی است اما من تصمیم‌گیرنده هستم. حالا هم به جهانی استراحت دادم تا کنار خانواده‌اش باشد و این موضوع او را خوشحال می‌کند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار