تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
کد خبر: ۱۹۸۶۲۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بعد از فروکش کردن ویروس کرونا زانویم را جراحی می‌کنم.
  ایوب والی در گفتگو با برنامه رادیویی فوتبال خوزستانی در خصوص مصدومیت خود اظهار داشت: در یک بازی درون تیمی و بر اثر یک اتفاق پایم پیچ خورد و مصدوم شدم. پس از آزمایش MRI متوجه شدم رباط صلیبی پاره کرده ام. پزشکان تیم و متخصصان ارتوپدی دستور داده اند که اگر بخواهم به فوتبالم ادامه بدهم باید مورد عمل جراحی قرار بگیرم.

کاپیتان فولاد در خصوص اینکه چه زمانی پای خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد بیان داشت: با رعایت نکاتی که پزشکان تیم گوشزد کرده اند ورم پایم بهتر شده است اما همانطور که می‌دانید کشور با بیماری ویروس کرونا مواجه شده است. ابتدا باید این بیماری فروکش کند تا بتوانم پای مصدومم را با خیال راحت به تیغ جراحان بسپارم.

مدافع با تجربه تیم فوتبال فولادخوزستان در ادامه گفت: اگرچه مصدوم شده ام و نمی‌توانم تیم را همراهی کنم اما همیشه قلبم در کنار تیم فولاد و هواداران بوده است و اگر در فصل جاری کاری کرده ام وظیفه من بوده و مهم‌تر از این حاصل تلاش همه بازیکنان به ثمر رسیده است. پس از عمل جراحی تلاش خواهم کرد که هر چه سریع‌تر به میادین بازگردم و اگر عمری باشد در خدمت تیم فولاد باشم.

والی در پایان نیز گفت: امیدوارم بیماری کرونا نیز که همه مردم را درگیر کرده است با کمک خدا ریشه کن شده و جامعه به حالت نشاط و آرامش همیشگی خود بازگردد از همه پزشکان و پرستاران که به مردم درگیر با این بیماری کمک می‌کنند نیز تشکر و قدردانی می‌کنم.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار