تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
کد خبر: ۱۹۸۶۲۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون دادستان اهواز:
 معاون دادستان اهواز با هشدار به مخلان نظم و امنیت مردم در چهارشنبه سوری گفت: هر فردی بخواهد موجب سلب امنیت و آسایش مردم شود بازداشت می شود.

علی بیرانوند  اظهار داشت: برخی افراد هر ساله به بهانه چهارشنبه سوری دست به اقدامات خطرناک نظیر انفجار ترقه ، آتش بازی و دیگر کارهای هیجانی می کنند که این کارها تنها باعث بر هم خوردن آسایش روانی جامعه می شود.

وی گفت: به تمامی ضابطان قضائی ابلاغ شده که در چهارشنبه آخر سال با تمامی افرادی که موجب سلب آسایش مردم می شوند برخورد قاطع کنند و به هیچ وجه با آنان مماشات نکنند.

معاون دادستان اهواز اضافه کرد: انفجار ترقه و آتش بازی هر ساله علاوه بر سلب آسایش مردم برای خود افراد نیز حادثه ساز شده که برخی به کام مرگ و بعضی نیز شدیدا مجروح شده اند.

وی گفت: همچنین به پلیس راهور اعلام شده تا رانندگانی که در چهارشنبه آخر سال دست به اقدامات هیجانی بزنند خودروهای آنان توقیف و به پارکینگ برده شود که قطعا توقیف خودروهای آنان کوتاه مدت نخواهد بود.

وی در عین حال به شیوع بیماری کرونا هم اشاره کرد و گفت: امسال وضعیت با سالهای گذشته متفاوت شده است زیرا تجمعات ممکن است باعث انتقال ویروس کرونا شود و به همین دلیل خانواده ها بایستی مراقب فرزندان خود باشند.

بیرانوند اظهار داشت: امیدواریم  با مراقبت و مواظبت خانواده ها امسال شاهد مرگ یا مصدومیت هیچ فردی نباشیم و با آرامش و آسایش خیال سال جاری را به پایان ببریم.

برخی جوانان اهوازی هر ساله  در چهارشنبه آخر سال  در یک سنت غلط اقدام به روشن کردن آتش و نیز پرتاب ترقه و مواد آتش زا می کنند که این  موضوع مشکلاتی همواره به بار آورده است.


مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار