تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۲
کد خبر: ۱۹۸۶۸۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده گروه ۴٢٢ مهندسی رزمی نیروی زمینی ارتش دراهواز گفت: یکی از کارکنان وظیفه این گروه رزمی در حین تعمیر و بازسازی پل شناور دهستان عنافچه از توابع شهرستان باوی خوزستان بر اثر سقوط به روخانه، جان خود را از دست داد.

 سرهنگ مراد ملکی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به درگذشت یکی از سربازان این گروه در هنگام تعمیر پل شناور مذکور اظهار داشت: بارندگی های اخیر و شدت وزش باد در استان و بخصوص در این منطقه باعت شد این پل از مسیر خود خارج شود لذا ترمیم و بازسازی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: متاسفانه امروز سه شنبه در حین اجرای این ماموریت یکی از بهترین کارکنان وظیفه این گروه رزمی به نام "امیر دریس" در رودخانه افتاد و جان خود را از دست داد.

وی اظهار داشت : گروه مهندسی ۴۲۲ رزمی ارتش ضمن تسلیت به خانواده این سرباز همچنان برای خدمت رسانی به مردم شریف خوزستان آماده جان‌فشانی است.

وی ادامه داد:  گروه ۴۲۲ مهندسی رزمی اهواز در راستای خدمت رسانی به مردم استان بخصوص در ایام سیل تاکنون از هیچ تلاشی دریغ نکرده و امسال نیز آمادگی خود را برای ارائه خدمت اعلام می‌کند.

سرهنگ ملکی  افزود: در بحث مردم‌یاری و روانسازی تردد، این گروه رزمی از پنج سال گذشته پل شناوری بین روستاهای دهستان عنافچه و شهرستان باوی نصب کرده و هر سال برای تعمیر و تقویت آن اقداماتی را در دستور کار دارد.

پل شناور پی ام پی گروه ۴۲۲ مهندسی رزمی اهواز به طول ۱۴۰متر از سال ۱۳۹۳ تا کنون به منظور تسهیل در تردد اهالی دهستان عنافچه که بالغ بر ۴۳ روستا را شامل می شود نصب شده است .

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار