تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
کد خبر: ۱۹۹۰۸۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان از افزایش فروش ۵۴ درصدی سیمان در سال گذشته نسبت به  سال ۹۷ خبر داد.

محمد حاج نایب با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲ میلیون و ۷۰۷ هزار تن سیمان در بازارهای داخلی و خارجی از سوی این شرکت فروخته شد، اظهارداشت: در سال گذشته رکورد فروش این شرکت در تمام دوره‌های فعالیت آن شکسته شد.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به عنوان جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، افزود: تلاش می‌شود امسال با بکارگیری همه ظرفیت‌های موجود در مسیر تحقق این شعار گام برداریم.

مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان عملکرد سال گذشته در حوزه‌های فروش، صادرات و تولید را رضایت بخش عنوان کرد و گفت: خوشبختانه سال گذشته در تحویل محصول رکورد جدیدی ثبت شد که در طول تاریخ این شرکت بی نظیر بوده و این روند حاکی از ظرفیت بسیار مناسب در این صنعت است.

حاج نائب همچنین به اهمیت صادرات و ارزآوری برای کشور اشاره کرد و گفت: رویکرد صادراتی یکی از روش‌هایی است که تولید را با جهش مواجه می‌کند و این شرکت در راستای تحقق شعار سال و حاشیه سود بیشتر از فروش سیمان نسبت به کلینکر با  افزایش ۲۹ درصدی صادراتی در مقایسه با سال ۹۸ را برنامه ریزی کرده است.

وی تصریح کرد: برهمین اساس سهم فروش سیمان به مجموع سیمان و کلینکر از ۴۹ درصد سال گذشته به ۶۷ درصد  در سال ۹۹ هدفگذاری شده است.

مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان جهش تولید تعیین شده را با افزایش ۱۱ درصدی عنوان کرد و افزود: در صورت تحقق برنامه ریزی های صورت گرفته به تولید و تحویل  ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن محصولات تولیدی سیمان دست خواهیم یافت.

بر اساس این گزارش، کارخانه سیمان خوزستان در زمینی به مساحت ۱۰۰هکتار در منطقه دشت دنا در ۱۲۰ کیلومتری شرق شهرستان اهواز احداث شده و تحت پوشش هلدینگ شرکت فارس خوزستان و سیمان تامین شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است.

شرکت سیمان خوزستان در حال حاضر با تولید سالانه ۲.۵ میلیون تن کلینکر و سیمان شامل،تیپ های ۵،۲،۱و سیمان چاه نفت (کلاس G)و سیمانهای پوزولانی وسرباره ای با کیفیت بسیار بالا یکی از بزرگترین کارخانه های تولید سیمان کشور می باشد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار