تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
کد خبر: ۱۹۹۱۴۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: اجاره بهای ۲ماه غرفه‌های بازار تجاری اروند، به منظور جبران بخشی از خسارات ناشی از شیوع ویروس کرونا به اصناف و بازاریان بخشوده شد.

  اسماعیل زمانی بیان کرد: اجاره بهای ۲ماه اسفند و فروردین غرفه‌های مجتمع تجاری اروند و سرمایه‌گذارانی که فعالیت آنان تعطیل شده بخشوده شد.

وی با بیان اینکه، عوارض فعالیت‌های اسفند و فروردین اصناف منطقه و سرمایه گذاران نیز بخشوده شد افزود:بخشودگی شامل دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی نمی‌شود.

این بازار دارای ۲۵۰ واحد تجاری است که انواع کالا اعم از پوشاک، لوازم بهداشتی، برقی و الکترونیکی در آن عرضه می‌شود.

بازار تجاری اروند اول آذر ۹۸ دچار آتش سوزی شد و سه انبار کالا و ۷۶ غرفه آن در آتش سوخت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت:به منظور حمایت از اقشار آسیب‌پذیر از کرونا ، یک میلیون ریال به ازای هر نفر از اعضای خانوارهای زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و خانوارهای زندانیان در منطقه آزاد اروند در هفته جاری واریز می‌شود.

منطقه آزاد اروند با مساحت ۳۷ هزار و ۴۰۰ هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) است که در محل تلاقی ۲ رودخانه اروند و کارون واقع است. 
این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت با داشتن ظرفیت‌های مناسب نظیر حمل و نقل جاده‌ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار